اسکنر کد QR آنلاین بدون برنامه (با دوربین و تصویر) به صورت رایگان!

اسکنر کد QR آنلاین بدون برنامه - آرسانت

اسکنر کد QR آنلاین

در این مطلب آموزشی، قصد داریم  در مورد “اسکنر کد QR آنلاین بدون برنامه” به شما بگویم، بنابراین اگر می خواهید در مورد این اسکنر کد qr آنلاین با دوربین و تصویر بدانید، پس با ما همراه باشید.

همانطور که همه می دانید، کد QR در زمان های امروزی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. و استفاده از آنها در حال حاضر در حال افزایش است. اما اگر باید این کد qr را بخوانید و اسکن کنید، باید برنامه QR Code Scanner را دانلود کنید. و بسیاری از افراد قادر به دانلود این برنامه ها هستند. که زمان زیادی می برد. بنابراین برای جلوگیری از این امر، اکنون یک اسکنر کد QR آنلاین برای یک اسکنر آنلاین کد QR برای گوشی هوشمند و رایانه شخصی آماده کرده ایم.

 

بنابراین بیایید بدون از دست دادن زمان، به سرعت یاد بگیریم که این ابزار چیست. و چگونه کار می کند. و برای استفاده از آن چه مراحلی را باید طی کرد…!

 

این یک ابزار و وب سایت آنلاین اسکنر کد QR است. چیزی که خودمان برای شما ایجاد کرده ایم. این ابزار کاملا رایگان است. شما به راحتی می توانید از این ابزار بر روی تلفن  هوشمند و لپ تاپ / رایانه شخصی خود استفاده کنید. و اطلاعات داده شده در آن قابل خواندن و اسکن است. برای این کار نیازی به دانلود هیچ اپلیکیشن و نرم افزاری ندارید. به این معنی که بدون برنامه است. شما مجبور نیستید هیچ برنامه ای را دانلود کنید. فقط در پست ما داده شده است. باید کد QR که از اسکنر آنلاین می آید را اسکن کنید. پس از آن، Qr Code Reader آنلاین ما، Qr شما را می خواند و تمام اطلاعات موجود در آن را به شما نشان می دهد. این ابزار دو ویژگی دارد. همچنین می توانید QR را به صورت آنلاین اسکن کنید. یا می توانید تصویر کد Qr خود را نیز آپلود کنید. به این معنی که شما همچنین می توانید اسکن را با آپلود تصویر QR Code خود اسکن کنید. که یک ویژگی بسیار خوب است

توجه:) هنگامی که کد QR را با این ابزار اسکن کردید، برای اسکن کد جدید باید این صفحه را رفرش کنید.

 

دوستان، می توانید هر Qr را از اسکنر آنلاین ارائه شده در بالا (QR Code Scanner Online Without App) اسکن کنید. اما اگر عکسی از هر کد QR دارید، می توانید آن عکس را با کلیک کردن روی دکمه دوربین بالای این اسکنر آپلود کنید. پس از آن ابزار ما اطلاعات موجود در کد شما را می خواند و اسکن می کند و به آن می گوید.

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.