ساخت تیزر تبلیغاتی در اصفهان

تیزر تبلیغاتی چیست؟

تبلیغات به اشکال مختلف طراحی و ساخته می‌شود. یکی از این شیوه‌ها ساخت تیزر تبلیغاتی و ساخت فیلم کوتاه تبلیغاتی برای معرفی محصولات و خدمات است. صاحبان کسب و کارها و آژانس‌های تبلیغاتی همواره به دنبال کشف بهترین شیوه های اثربخشی برای تبلیغات در معرفی محصولات و خدمات و تبدیل مشتریان بالقوه به مشتریان واقعی هستند. در واقع تیزرها و فیلم‌های کوتاه تبلیغاتی ترکیبی از هنر و تبلیغات هستند. به این خاطر اگر به شیوه‌ای خلاقانه ساخته شوند و به بهترین شکل معنا و مفهوم و پیام را به مخاطب انتقال دهند اثربخشی آنها بسیار بالاست.

ساخت تیزر تبلیغاتی

انواع تیزر تبلیغاتی

رئال

تیزرهای رئال به کمک دوربین‌های عکاسی، فبلمبرداری، فضاهای حقیقی، شخصیت‌های زنده، بازیگران و تلفیق آن در نرم‌افزارهای تدوین و ویرایش عکس و فیلم خلق می‌شود. این دست از تیزرها هم با توجه به ماهیت کسب و کارها و ذائقه صاحبان آن، طرفداران ویژه خود را دارد. فیلم‌های صنعتی از این دسته هستند.

انیمیشن

تیزر تبلیغاتی می‌تواند به صورت یک انیمیشن یا ساخته گرافیکی در قالب یک داستان یا معرفی کوتاه ساخته شود. با استفاده از روشهای متعدد مانند موشن گرافیک و جلوه‌ها و رنگ‌های ویژه گرافیکی، آژانس تبلیغاتی پالادیوم می‌تواند انیمیشن‌های تاثیرگذار و اثربخشی برای کسب و کار شما تولید کند.

ساخت تیزر تبلیغاتی

تیزر به دلیل ماهیت آن و توضیحاتی که در بالا داده شد اگر به شیوه ای خلاقانه ساخته شود یکی از بهترین روشها برای ارتباط با مشتری و برانگیختن و تشویق او به خرید یا استفاده از خدمات کسب و کار ها می باشد. تیزرهای تبلیغاتی زیرمجموعه تبلیغات رسانه ای هستند. البته نمونه های دیگری نیز از محتواهای تصویری تبلیغاتی وجود دارند که معمولا در رده فیلم ها و کلیپ های تبلیغاتی قرار می گیرند و با تیزرهای تبلیغاتی متفاوت هستند آنها به شکل مستقیم برای معرفی کسب و کارها و ارائه توضیحات لازم به مشتری به کار می روند.

مزایای تیزر تبلیغاتی

حرفه‌ای گری

شما می‌توانید در تیزر تبلیغاتی خود علاوه بر هویت بصری، تخصص و حرفه‌ای گری‌تان را نیز به رخ مخاطب بکشید و به این شکل بارها و بارها در معرض دید او قرار بگیرید. چنین تیزر تبلیغاتی می‌تواند به محبوبیت شما در نزد مخاطب نیز بیفزاید و برند شما را به سادگی بر سر زبان‌ها بیندازد چه در فضای عمومی و چه در دنیای دیجیتال.

ماندگاری

تیزر تبلیغاتی خوب شما را در ذهن مخاطب ماندگار می‌کند. بر اساس علم روانشناسی میزان ماندگاری تصاویر نسبت به کلمات در حافظه انسان بیشتر است و معمولا افراد برای به خاطر سپردن مفاهیم از تصویرسازی استفاده می‌کنند، تیزر تبلیغاتی مجموعه‌ای از بهترین تصویرها از کسب و کار شماست.

سایر خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ آرسانت

طراحی سایت

بزن بریم

بازاریابی و تولید محتوا

بزن بریم

سئو و بهینه سازی سایت

بزن بریم

تبلیغات آنلاین

بزن بریم

ارسال پیام