بازاریابی ایمیلی برای افزایش فروش

بازاریابی ایمیلی برای افزایش

۵ استراتژی بازاریابی ایمیلی برای افزایش فروش B2B در سال ۲۰۲۲

در این مقاله آموزش ۵ روش ایمیل مارکتینگ برای افزایش فروش B2B در سال ۲۰۲۲ به شما آموزش می دهیم پس برای این آموزش با ما همراه باشید . چون قصد دارم اطلاعات کاملی در این مورد به شما بدهم.

همانطور که می دانید بازاریابی ایمیلی نیز بخشی از بازاریابی دیجیتال است. و در عصر امروز، همه برندهای حرفه ای از بازاریابی ایمیلی استفاده زیادی می کنند.زیرا از طریق ایمیل مارکتینگ می توانید اطلاعات کسب و کار، برند و محصول خود را از طریق ایمیل مستقیم به مشتریان خود بدهید. و می تواند آنها را برای خرید، استفاده و غیره توصیه کند.

 

بنابراین، اگر واقعاً یک بازاریاب ایمیل جدید هستید، پس می‌خواهم اطلاعات کاملی درباره ۵+ استراتژی بازاریابی ایمیلی برای افزایش فروش B2B در سال ۲۰۲۲ به شما بگویم، بنابراین اجازه دهید در مورد آن بدانیم.

 

 

۵+ استراتژی بازاریابی ایمیلی برای افزایش فروش B2B در سال ۲۰۲۲!

 

همه کسب و کارها سعی می کنند از استراتژی های بازاریابی استفاده کنند که مقرون به صرفه باشد و به تولید سرنخ و جلب رضایت مشتریان کمک کند. بازاریابی ایمیلی راهی برای حفظ ارتباط با مشتریان است زیرا تخمین زده می شود که ۹۹ درصد از کاربران هر روز ایمیل های خود را چک می کنند و برخی از آنها حتی ۲۰ بار در روز آن را چک می کنند. مانند سایر استراتژی های بازاریابی، بازاریابی ایمیلی نیز باید برای رقابت با بازار و مقابله با چالش های سال ۲۰۲۲ بهبود یابد.

 بازاریابی ایمیلی برای افزایش

 

۱. استفاده از هوش مصنوعی

هوش مصنوعی ابزار هوشمندی است که به تقویت کمپین بازاریابی ایمیلی کمک می کند. می‌تواند داده‌ها را از منابع و راهنماهای زیادی برای نوشتن ایمیل بگیرد. خطوط موضوع را می نویسد و لیست ایمیل را نیز تنظیم می کند. علاوه بر این، ایمیل های شخصی ایجاد می کند و زمان ارسال را بهینه می کند. این امر باعث فروش بیشتر به تجارت الکترونیک می شود.

 

۲. مقابله با مخاطبان هدف

وقتی صحبت از تجارت b2b می شود، هدف قرار دادن مخاطب به طور موثر بسیار مهم است. کیفیت کالاها و خدمات باید خوب باشد زیرا جستجوی تجاری برای محصولات و بسیاری از ارائه دهندگان می توانند خدمات خود را ارائه دهند. برای متمایز شدن از رقبا، مراقب کیفیتی باشید که کسب و کارهای بیشتری را هدف قرار می دهد. کسب و کارهای مختلف محصولات را برای اهداف مختلف سفارش می دهند.

 

به عنوان مثال، برخی از کسب و کارها کالاهایی را سفارش می دهند تا از آنها برای تولید یک محصول استفاده کنند، برخی دیگر محصولات را برای انجام وظایف سفارش می دهند. گاهی اوقات سفارش داده می شود که محصولات به مقدار زیاد به عمده فروشان و خرده فروشان بفروشند.

 

۳. محتوای جذاب ارائه دهید

 

محتوا مهمترین بخش هر تجارت بازاریابی و همچنین ایجاد فروش است. نوشته ای که کاربر را به خود جذب می کند، همان نوشته ای است که نکات و راه حل هایی را برای مشکلات او به اشتراک می گذارد. اما باید در نظر داشت که مشکل باید وجود داشته باشد، نباید به خاطر جذب کاربر باشد. این امر باعث افت مشتریان خواهد شد.

از محتوا می توان نه تنها برای به دست آوردن مشتریان جدید، بلکه برای جذب مشتریان موجود استفاده کرد، که به همان اندازه مهم است. هنگام نوشتن یک پیام، به خاطر داشته باشید که باید دقیق باشد و در صورت قدرتمند بودن، ROI بالایی می توان به دست آورد. کیفیت را باید بیشتر از کمیت ترجیح داد. تنها چند کلمه می تواند برای تبدیل ایده کافی باشد و سبک باید مطابق با سلیقه مخاطبی باشد که می خواهید هدف قرار دهید.

 

۴. ایمیل را آموزنده و سود محور کنید

 

وقتی صحبت از تجارت به خصوص b2b می شود، مهم است که به خاطر داشته باشید که این تجارت از شما می خواهد محتوایی ایجاد کنید که آموزنده باشد و در عین حال بتواند سودآور باشد. همه مشتریان علاقه مند به دانستن در مورد کسب سود هستند. اطلاعات کسب سود با استفاده از یک خدمات یا محصول را ارائه دهید. تمام اطلاعات باید بر اساس واقعیت باشد تا پلتفرم معتبر باشد.

 

۵. بنرهای ایمیلی جذاب بسازید

ساختن بنرهای جذاب می تواند در ترغیب مشتری به سمت خرید کمک کند. بصری و گرافیک همیشه انسان را به خود جذب کرده است. در حالی که صندوق ورودی پر از پیام است، کاربر ممکن است از ایمیل هایی که حاوی متن ساده هستند خسته شود. یک لوگوی چشم نواز ایجاد کنید و آن را در هدر قرار دهید تا در نگاه اول تاثیری ایجاد کنید. اگر لوگو جذاب باشد، کاربر آن را برای مدت طولانی به یاد می آورد و همچنین علاقه او را به دانستن بیشتر در مورد شما افزایش می دهد.

ارائه یک تبلیغ با تماس برای مصرف به موقع آن و درج کلماتی مانند آخرین روز فروش یا چند ساعت باقی مانده، ترس از دست دادن را ایجاد می کند و مشتریان را برای خرید جذب می کند.

 

۶. ایمیل را شخصی سازی کنید

برای جلب رضایت مشتری از خدماتی که ارائه می‌دهید، باید یک تماس شخصی به ایمیل داده شود. مشتری باید با نام خود استقبال شود زیرا برای مشتری جذاب است. نرم افزاری وجود دارد که می توان از آن برای شخصی سازی ایمیل استفاده کرد.

یکی از این نرم افزارها CRM به نام مدیریت ارتباط با مشتری است که با تجزیه و تحلیل داده های مشتری با پلتفرم ها به حفظ ارتباط با مشتری کمک می کند. مشتری چه زمانی با پلتفرم تعامل داشت، بیشتر وقت خود را در کجا می گذراند و مشتریان چه چیزی را دوست داشتند؟ همه این جزئیات بینشی از رفتار مشتری ارائه می دهد.

 

۷. تنظیمات ایمیل را به صورت خودکار انجام دهید تا فرصت ها را از دست ندهید

 

کسب و کارهای B2b به عنوان بخشی از تجارت خود درگیر ارسال ایمیل به توده ها هستند. و این یک کار معمولی هر روز است. تخمین زده می شود که ایمیل های خودکار می توانند ۳۲۰ درصد بیشتر از ایمیل های غیر خودکار درآمد ایجاد کنند. اتوماسیون ایمیل بخشی از بهینه سازی فرآیند فروش است. این ابزار مناسبی است که به ارسال ایمیل به مخاطب مناسب در زمان مناسب کمک می کند. که می تواند فروش را از انواع مختلف مشتریان برگرداند.

 

نتیجه!

برای رقابت در بازار بزرگ، پیروی از روندها و همگام شدن با بازار مهم است. استفاده از ابزارهایی مانند هوش مصنوعی می تواند به ایجاد ایمیل های موثر کمک کند. با ارائه خدمات با کیفیت می توان مخاطب را جذب و هدف قرار داد.

محتوای ایجاد شده برای ایمیل باید دقیق و دقیق باشد اما کیفیت آن باید خوب باشد. علاوه بر این، برای کسب سود بیشتر، ایمیل باید آموزنده باشد. ایمیل باید شخصی سازی شود تا رضایت مشتری را جلب کند و این کار را می توان با آدرس دادن به آنها با نام آنها انجام داد. علاوه بر این، می توان از یک ایمیل خودکار برای ایجاد درآمد بیشتر استفاده کرد.

 بازاریابی ایمیلی برای افزایش

2 دیدگاه برای “بازاریابی ایمیلی برای افزایش فروش

  1. JimAcurF گفته:

    Learn more about 1how to get diamonds on cooking fever

    u3iauds11
    The game is a lot more fun when you have unlimited gems.If you love mobile games like this you need to check out this guide

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *