چه طوری لینک ها را مدیریت کنیم که سئو خوبی بگیریم؟

 بهینه سازی سایت و سئو در اصفهان

چه طوری لینک ها را مدیریت کنیم که سئو خوبی بگیریم؟

 

بهینه سازی سایت و سئو در اصفهان

داشتن یک هاست خوب یکی از ویژگی ها می باشد که بر روی سئو تاثیر دارد. فاکتورهای دیگری که در سئو تاثیر دارد لینک سازی داخلی است که با داشتن شناخت لازم و کافی در ساخت این نوع لیینک سازی می توانید در رتبه های گوگل قرار بگیرید . حال باید بدانید لینک فالوو و لینک نو فالو چیست و چه کاربردهای دارد و به خوبی آشنایی کامل و تفاوت بین آنها واقف شوید. در این مقاله که از پایگاه دانش آرسانت می باشد . قصد داریم به بررسی تفاوت های آن و همچنین نحوه مدیریت انواع لینک های که در مباحث سئو تاثیر دارد می پردازیم

بررسی تفاوت لینک فالو و نوفالو

موتورهای جست و جوی گوگل به لینک سازی که در وب سایت ها انجام شده توجه زیادی دارد به خاطر همین شما باید بررسی کنید که این لینک سازی درست انجام شده است یا خیر ، که این لینک سازی چه در ضمینه لینک سازی داخلی و چه در ضمینه لینک سازی خارجی باید به نحو درست انجام شده باشد . روش های متفاوتی برای لینک سازی قابل پیاده سازی است و فقط زمانی می توانید این موضوع را درست تشخیص دهید که با نحوه لینک سازی dofollow , nofollow آشنا شده باشید .

  • فالو (dofollow)
  • نوفالو (nofollow)

هر یک از لینک ها ویژگی های مربوط به خود را دارند و در وب سایت های طراحی شده تاثیر دارند پس تا انتهای این مقاله با ما باشید تا با انواع این لینک ها آشنا بشوید.

 

در این مقاله از آرسانت تلاش ما بر این بوده است تا با معرفی انواع لینک های سایت و آموزش هر یک از آنها به صورت دقیق به شما در زمینه لینک سازی های وب سایت کمک کنیم. در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهامی می توانید از طریق بخش دیدگاه های همین مقاله با ما همراه باشید. در کوتاه ترین زمان ممکن سوالات شما همراهان عزیز بررسی شده و پاسخ داده می شود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *