تبلیغات گوگل در اصفهان

کسب و کارتان را در فضای مجازی هوشمندانه مطرح کنید

هر کسب و کاری در فضای مجازی برای دیدن شدن و مطرح شدن باید برنامه محتوای و سئو خود را داشته تا بازدهی مطلوب را برای خود داشته باشد .شرکت دیجیتال مارکتینگ آرسانت با داشتن تیم مجرب و متخصص در برنامه ریزی های هوشمندانه جهت بهبود فرآیند کسب وکار شما در فضای مجازی برای شما آماده ارئه خدمات می باشد . با ما همراه باشید.

مشاوره رایگان

گوگل بهترین بستر هزینه برای تبیلغات اینترنتی

تا حالا شده از خودتا سوال کنید که چرا تبلیغات گوگل مهم است ، همه کسب و کارهای به روز قسمتی از مشتریان خود را از طریق گوگل به دست می آورند . از همین رو بهترین بستر برای هزینه کردن برای تبلیغات اینترنت است . مزایای زیادی در پست پرده این نوع تبلیغات است که در مقالات مربوطه به صورت کامل توضیح داده شده است . اما در ذیل اشاره ای به تبلیغات و چرا تبلیغات گوگل تاثیری به سزای در کسب و کار دارد می پردازیم .

گوگل ادوردز چیست؟

 سرویس تبلیغات آنلاین گوگل به نام Google AdWords. این سرویس گوگل با دریافت هزینه، این امکان را برای شما فراهم می کند تا، تبلیغات شما را در صدر یا کنار نتایج جستجوها ( نسبت به کمپین های که ایجاد شده است)، اپلیکیشن ها و جیمیل نمایش ‌دهد. مهم‌ترین ویژگی تبلیغات در گوگل با سایر مدل‌های تبلیغات در اینترنت نرخ بازگشت کاربران است. شما با هزینه های نسبتا کم و به کمک تبلیغات گوگل در اصفهان | گوگل ادوردز در اصفهان می توانید وب سایت و کسب وکار‌تان را در معرض دید کاربران قرار دهید.

دریافت سرویس گوگل ادوردز

سرویس گوگل ادوردز در حال حاضر برای کاربران ایرانی مسدود است، دلیل آن هم محدودیت‌هایی است در زیرساخت‌های بانکی کشور وجود دارد، چرا که باتوجه به تحریمات موجود، پرداخت دلار برای کاربران فارسی زبان داخل ایران ساده نیست، به همین دلیل گوگل برای جلوگیری از سوء استفاده و تخلف این سرویس را برای کاربران عادی داخل کشور مسدود کرده است، اما شما می‌توانید از طریق شرکت‌هایی مانند آژانس دیجیتال مارکتینگ آرسانت که حساب کاربری رسمی در گوگل دارند تبلیغات گوگل خودتان را سفارش داده و نتایج آن را دنبال کنید

پکیج خدمات گوگل ادوردز

شرکت آرسانت با مناسب ترین هزینه، تمامی سفارشات تبلیغات شما را در گوگل ادوردز انجام داده و آمارهای رسمی کلیک و ارجاع کاربران را در اختیار شما قرار دهد .

 

تولید محتوای گرافیکی

محتوا گرافیکی چیست؟
برخی مخاطب‌ها حوصله خواندن یک متن طولانی را ندارند، برخی نیز وقت این کار را ندارند، این‌ها همان‌هایی هستند که هنگام مطالعه یک کتاب تنها به دیدن عکس‌های آن اکتفا می‌کنند در نتیجه ممکن است با توجه به محصول و نیاز مخاطبتان به این نکته پی ببرید که تولید محتوای گرافیکی نسبت به محتوای متنی برای کسب‌وکار شما اثربخش‌تر می‌باشد، این محتوای گرافیکی ممکن است یک پست برای شبکه‌های اجتماعی یا یک اینفوگرافیک برای وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی باشد.

اکانت اختصاصی ادوردز

طراحی سایت در اصفهان  دسترسی مستقیم به اکانت

طراحی سایت در اصفهان  امکان شارژ مجدد

طراحی سایت در اصفهانشارژ ریالی اکانت

طراحی سایت در اصفهانشارژ در کمتر از یک ساعت کاری

طراحی سایت در اصفهانامکان استفاده از خدمات مشاوره

طراحی سایت در اصفهانپشتیبانی رایگان

طراحی سایت در اصفهانمدت زمان انجام پروژه – ماهیانه

قیمت ماهانه ( تومان ) -373.000 تومان

شارژ اکانت ادوردز

طراحی سایت در اصفهان استفاده از حساب حقیقی معتبر

طراحی سایت در اصفهان  کمترین میزان کارمزد: 3%

طراحی سایت در اصفهانانجام در کمتر از یک ساعت کاری

طراحی سایت در اصفهانامکان سفارش خدمات مشاوره

طراحی سایت در اصفهانپلن‌های متنوع و گسترده

طراحی سایت در اصفهانپشتیبانی رایگان

طراحی سایت در اصفهانمدت زمان انجام پروژه – ماهیانه

قیمت ماهانه ( تومان ) -شروع از 373.000

تبلیغات کلیکی گوگل

طراحی سایت در اصفهانبازاریابی و برنامه محتوا

طراحی سایت در اصفهانمطالب تلفیقی و بدون کپی

طراحی سایت در اصفهانمتن به صورت نگارش شده

طراحی سایت در اصفهانبررسی از نظر سئو توسط کارشناسان

طراحی سایت در اصفهانهر محتوا شامل حداقل یک عکس می باشد

طراحی سایت در اصفهانهر محتوا شامل حداقل یک عکس می باشد

طراحی سایت در اصفهانمدت زمان انجام پروژه – ماهیانه

قیمت ماهانه ( تومان ) -شروع از 373.000

اکانت مدیریت شده

طراحی سایت در اصفهاندسترسی مشاهده اکانت

طراحی سایت در اصفهان مدیریت توسط کارشناسان

طراحی سایت در اصفهان بهینه سازی روزانه

طراحی سایت در اصفهان افزایش Quality Score

طراحی سایت در اصفهان ردگیری مشتریان در سایت شما

طراحی سایت در اصفهانپشتیبانی رایگان

طراحی سایت در اصفهانمدت زمان انجام پروژه – ماهیانه

قیمت ماهانه ( تومان ) -شروع از 998.000

چگونه با سرویس گوگل ادوردز وب در سایت خود استفاده کنیم

گوگل به طور قطع به شما بابت هزینه‌ای که پرداخت می‌کنید مخاطب ارجاع خواهد داد و برای همین منظور پنل کاربری در اختیار شما قرار می‌دهد تا آمار بازدید و کلیک کاربران روی لینک خودتان را ببینید. با مشاهده این آمار شما می توانید علاقه کاربران را در جستجوی کلمات کلیدی بدست آورید و کاربران هدف آن ها را تا حدودی شناسایی کنید.با کمک آمار و گزارش های موجود در تبلیغات گوگل ادوردز می توانید لیستی از کلمات کلیدی پراستفاده توسط کاربران را تهیه کنید و با مقایسه آن ها و ترکیب‌شان با گوگل آنالیتیکز برنامه ریزی دقیق و منسجمی را برای پیشبرد تبلیغات و سئو و بهینه سازی وب سایت‌تان داشته باشید.

نمایش نتایج تبلیغات گوگل

همشه مشاهده نموده اید تبلیغات گوگل معمولا در بالا و پائین صفحه اول و دوم قابل مشاهده است. البته ممکن است این جایگاه تغییر کند. مدتی قبل نتایج تبلیغات در پنل کناری صفحه اول نمایش داده می‌شد اما در حال حاضر در بالای فهرست نتایج تبلیغات با حروف Ad داخل یک مربع کوچک نمایش داده می‌شود.

همچنین جدیدا با ورود و طراحی اپلیکیشن های موبایل به دنیای مجازی و افزایش علاقه کاربران به آن ها، این اپلیکیشن ها نیز هدف نمایش تبلیغات در گوگل قرار گرفته اند. حتما شما عزیزان هم اگر تا کنون برنامه یا اپلیکیشنی از Play Store گوگل دریافت کرده باشید با این نوع تبلیغات گوگل برخورد کرده اید

تبلیغات گوگل

نکات تبلیغاتی در گوگل

در روش کاری تبلیغات گوگل در اصفهان | گوگل ادوردز در اصفهان به این صورت است که به عنوان مثال شما 200 دلار پنل گوگل ادوردز خودتان را شارژ می کنید. متن تبلیغ و آدرس سایت خود را هم برای گوگل ادوردز مشخص می کنید. سپس کلمات کلیدی را که برای شما مهم است به گوگل ادوردز می دهید. از این پس هر کاربری که آن کلمات کلیدی را جست و جو کند تبلیغ شما را در جایگاه مناسبی در صفحه اول نتایج جست و جوی گوگل مشاهده می‌کند. لازم به ذکر است محدویت زمان برای تبلیغات گوگل ادوردز وجود ندارد! یعنی به طور مثال مجبور نیستید که حتما تا زمان مشخصی بودجه تبلیغاتتان را تمام کنید بلکه می توانید براساس نیاز و با بودجه متغیر برای هر روز هفته، نمایش تبلیغات خود را برنامه ریزی کنید.

اگر کاربری روی لینک شما کلیک کند طبق تعرفه اولیه ای که گوگل برای شما تعیین کرده از شارژ گوگل ادوردز شما کم می شود. اما باید این را بدانید که آن نرخ تعرفه اولیه ای که از طرف گوگل دریافت کردید ثابت نمی ماند و ممکن است بیشتر و یا کمتر شود.

سایر خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ آرسانت

طراحی سایت

بزن بریم

بازاریابی و تولید محتوا

بزن بریم

سئو و بهینه سازی سایت

بزن بریم

تبلیغات آنلاین

بزن بریم

چه چیزی تعرفه تبلیغات گوگل ادوردز تحت تاثیر می گذارد ؟

چه چیزی این تعرفه را تغییر می دهد؟ رفتار کاربر در سایت شما یکی از المان های تاثیر گذار در تغییر قیمت تعرفه است. بیایید دو سناریوی مختلف را در نظر بگیریم، در سناریوی اول کاربر روی لینک شما که در گوگل تبلیغ شده است کلیک می کند و پس از آن انتظار دارد که بلافاصله به سایت شما برود اما بارگزاری سایت شما بیش از حد طولانی می شود و کاربر سریعا صفحه را می بندد. وقتی که به دلیل بهینه نبودن سایت شما چنین اتفاقی به صورت مکرر رخ دهد تعرفه هر کلیک بر روی تبلیغ شما هم افزایش می یابد. البته تنها بحث سرعت بارگزاری باعث خروج سریع کاربر از سایت نمی شود، بلکه طراحی بد صفحه و همچنین در دسترس نبودن اطلاعات مهم سایت که منجر به سردرگمی کاربر می شود نیز از دلایل دیگر خروج سریع از سایت هستند.

در سناریوی دوم کاربر سریعا سایت شما را باز کرده و با طراحی سایت شما ارتباط خوبی برقرار می کند، اطلاعاتی را که در مورد کسب و کار شما نیاز دارد به راحتی پیدا می کند و بدین ترتیب مدت زمان بیشتری را در سایت شما باقی می ماند. تکرار این اتفاق موجب می شود که تعرفه تبلیغاتی شما کمتر شود و شما با همان هزینه ۱۰۰ دلار، بازدیدها و مشتریان بیشتری را نسبت به سایت مشابهی که بهینه نیست و طراحی کاربر پسندی ندارد از تبلیغات در گوگل بدست آورید. البته در افزایش یا کاهش این تعرفه و رسیدن به بیشترین بازدهی از تبلیغات در گوگل می بایست نکات دیگری نیز رعایت شود.

انتخاب هدفمند تبلیغات گوگل ادوردز آرسانت

باتوجه به سیاست های متغیر گوگل و رفتار کاربران، وجود یک وب سایت اصولی با رعایت نکات سئو و بهینه سازی سایت می تواند در تعیین جایگاه و اعتبار یک کسب و کار در گوگل بسیار موثر واقع شود. بنابراین اگر درمرحله آغاز کسب و کار یا مرحله پیشبرد فعلی کسب و کارتان نیاز به تخصص و مشاوره اصولی و برنامه ریزی شده، برای طراحی سایت یا طراحی مجدد و بهینه سازی آن و استفاده صحیح و هدفمند از تبلیغات گوگل ادوردز را دارید کارشناسان آژانس دیجیتال مارکتینگ آرسانت آماده اند شما را در این زمینه راهنمایی کنند.پیشنهاد می کنیم تعرفه های تبلیغاتی گوگل ادروردز بهیدو را، که در سطوح هدفمند مختلف و با مناسب ترین بودجه برای شما عزیزان در نظرگرفته شده است حتما مشاهده کنید.

ارسال پیام