خدمات اینستاگرام , مدیریت پیج اینستاگرام در اصفهان

تاثیر اینستاگرام در کسب و کار

قبل از هرچیز باید بگم که برای شروع کار با اینستاگرام خیلی هم دیر نیست و ارزشش را دارد حتی اگر موفق نشوید امتحانش کنید. شما با اعتماد به تیم متخصص آرسانت در حوزه دیجیتال مارکتینگ در اصفهان حتی اگرچه یک میلیارد کاربر اینستاگرامی فقط گوشه ای از قدرت این اپلیکیشن را نشان می دهد، اما بازاریابان هنوز لنگان لنگان در بازار به جذب مشتری مشغول اند.

چرا که نه؟ از آنجا که این پلتفرم همچنان به ارائه ویژگی های خاص کسب و کارهای جدید می پردازد ، شاید هیچ زمانی بهتر از الآن برای شروع و ساخت یک صفحه در اینستا گرام نباشد. مزیت استفاده از اینستاگرم برای کسب و کار یا بازاریابی اینستاگرام این است که این پلتفرم به هیچ وجه برای یک برند خاص رزرو نشده است و همه می توانند از آن استفاده کنند.

خدمات اینستاگرام در اصفهان

اهمیت تبلیغات در اینستاگرام برای کسب وکارها

در اهمیت اینستاگرام همین بس که اکثر خریداران گفته‌اند که شبکه‌های اجتماعی تاثیر به‌سزایی در تصمیم آنها برای خرید داشته‌اند و در وهله اول، آن چیزهایی که دوستانشان به اشتراک گذاشته‌اند آنها را جذب کرده است. محتواهای دیداری باید محصول شما را نشان دهند و به صورت مستقیم در مورد خوبی آن شعار ندهند. بگذارید کاربران خود تصمیم بگیرند که آیا این محصول، محصول خوبی است یا نه. در واقع می‌گویم که کاربران را از نظر احساسی تحت فشار قرار ندهید تا به آنها ثابت کنید که محصولتان محصول خوبی است. لذا سعی کنید در خط وسط حرکت کنید؛ یعنی نه آنقدری در مورد محصولتان Show off کنید و نه آنقدری بی‌سر و صدا باشید که کاربران در مورد محصولات شما بی‌خبر باشند.

امروزه یکی از پربازده‌ترین روش تبلیغات اینترنتی، تبلیغات در اینستاگرام محسوب می‌شود. اینستاگرام برای برندها اهمیت بسیاری دارد. ؛ چراکه طبق آمار بیش از ۲۰میلیون کاربر ایرانی برند محبوبشان را از طریق این شبکه دنبال می کنند و اینستاگرام را به شبکه اجتماعی اول ایران تبدیل کرده است.

تبلیغات اینستاگرام در اصفهان

 

تبلیغات در اینستاگرام یکی از روش های دیجیتال مارکتینگ است که برخلاف تبلیغات پولی هزینه ی زیادی ندارد اما به نیرویی آشنا به شبکه های اجتماعی (Social Media) و روش های تبلیغات در اینستاگرام نیاز دارد. امروزه اینستاگرام در سراسر دنیا کاربران زیادی را به خود جذب کرده است ،هدف از تبلیغات  اینستاگرام در اصفهان شناخته شدن برند تجاری شماست. با تبلیغات در اینستاگرام می توانید مشتریان جدیدی را پیدا کنید زیرا در حال حاضر اکثر افراد جامعه از گوشی های هوشمند استفاده می کنند و در شبکه اجتماعی اینستاگرام (Instagram) حضور فعالی دارند.

 تبلیغات اینستاگرام اصفهان زمینه ی رشد و گسترش تجارت های متفاوت وهمچنین ارتباط بین کارشناسان و شرکت ها را در زمینه های مختلف فراهم کرده است. اگر تبلیغات شما غیرمرتبط با تجارت تان باشد برای کاربران آزاردهنده می شود و قطعا شما ارتباط و اعتماد مشتریان خود را از دست خواهید داد. پس لازم است در زمینه تبلیغات اینستاگرام در اصفهان، نیاز کاربران خود را بشناسید و با توجه به آن فعالیت کنید.

 

کمپین اینستاگرامی چیست؟

کمپین اینستاگرامی با هدف جذب فالوور در فاصله زمانی بسیار کوتاه و افزایش فوق العاده اینگیجمنت پیج ها، طراحی میشود و این فعالیت به صورت یک مسابقه بسیار هیجان انگیز برگزار میشود.این در حالی است که مهم ترین فاکتور در اینستاگرام نرخ تعامل پیج است.به این معنی که پیج نسبت فالوورهایی که دارد تا چه حد میزان لایک، کامنت و بازدید میگیرد. به طور طبیعی هرچه این تعامل با فالوورها بیشتر باشد جایگاه پیج بالاتر خواهد بود.

در چنین کمپین هایی شرکت برگزار کننده با دریافت هزینه از مشاغل و کسب و کارهای شرکت کننده به عنوان (اسپانسر درکمپین) و با ایجاد تبلیغات گسترده و هدفمند از طریق پیج های تبلیغاتی، حامی های کمپین، اینفلوئسرها ، واینرها و بلاگرهای شناخته شده در فضای اینســتاگـرام برای مخاطبین این فضا به معرفی اسپانسرها میپردازد و با تهیه جوایز اغواگر از مخاطبین برای بالا بردن میزان فالوور روی پیج آنها فعالیت میکند. همچنین در طول برگزاری چنین کمپین هایی برای درگیر کردن و ماندن مخاطب در پیج اسپانسرها با برگزاری بازی های کوچک تر و جوایز کوچک تر از مخاطبین در بالا بردن اینگیجمنت که همان تعامل مخاطب در صفحه شماست دعوت میکند .اهدای جوایز و  مصاحبه با مخاطبین میتواند در جذب اعتماد آنها مؤثر باشد و با تولید محتوای مناسب در زمان مناسب توسط شرکت برگزار کننده و اسپاسنرها ماندن حداکثری مخاطب حتی بعد از پایان کمپین در پیج آنها حتمی است. کمپین های تبلیغاتی در کوتاه ترین زمان ممکن شما را به یکی از شناخته ترین کسب و کارها در فضای اینستاگرام تبدیل میکند.

خدمات اینستاگرام در اصفهان

اگر شما یک کسب و کار مجازی دارید یا یک غول تجارت الکترونیک هستید یا شاید یک کسب و کار شخصی خود را دارید و سعی می کنید تا از موانع عبور کنید پس خوب توجه کنید.

بسیارخوب! مخاطبان در اینستاگرام در انتظار شما هستند .

چطور از اینستاگرام برای کسب و کار خود استفاده کنیم؟

در نگاه اول، ممکن است استفاده از اینستاگرام برای کسب درآمد برایتان دلسرد کننده به نظر برسد.

“چه پستی در صفحه قرار دهم؟ چرا کسی پست های مرا لایک نمی کند ؟ ”

اما با وجود تغییرات بسیار اینستاگرام، جذب کاربران و حفظ مشتریان، مسلما آسان تر از همیشه است.

اینها همه به استراتژی شما بستگی دارد .

در مطلب نه تنها نکات ضروری برای شروع استفاده از اینستاگرام برای کسب و کار را به شما معرفی کرده ایم ، بلکه راه های جذب فالوئر های بیشتر را نیز در اختیار شما قرار می دهیم فالوورهایی که عاشق پست های اینستاگرام شما باشند. برای برندینگ کسب و کار خود می توانید طراحی سایت را در کنار اینستاگرام معرفی کنید

پس با اشتیاق شروع کنید.

خدمات اینستاگرام در اصفهان

تعرفه اینستاگرام

طراحی سایت در اصفهانمشاوره و تدوین استراتژی

طراحی سایت در اصفهانبارگزاری پست (روزانه یک عدد) – در ماه 30 عدد

طراحی سایت در اصفهانبارگزاری استوری – در ماه 15 عدد

طراحی سایت در اصفهانبرنامه ریزی و تدوین تقویم محتوایی

طراحی سایت در اصفهانتولید استوری مناسب با رویدادها

طراحی سایت در اصفهانتحقیق هشتگ های مرتبط

طراحی سایت در اصفهانآپلود محتوای پیج بر اساس زمانبندی

طراحی سایت در اصفهانامنیت پیج

طراحی سایت در اصفهانبازاریابی هدفمند بر اساس جنسیت و موقعیت جغرافیایی

طراحی سایت در اصفهانارسال دایرکت

طراحی سایت در اصفهانپاسخگویی به کامنت ها

طراحی سایت در اصفهانطراحی گرافیکی هایلایت ها

طراحی سایت در اصفهانبرگزاری مسابقات جذاب اینستاگرامی

طراحی سایت در اصفهانجذب فالوور هدفمند (واقعی)

آرسانتارائه گزارش ماهیانه

قیمت : 1.500.000 الی 3.500.000تومان

آیا تبلیغات اینستاگرام، برای تجارت شما مناسب است؟ آیا میخواهید تجارتتان به کمک تبلیغات در اینستاگرام برجسته شود؟

شرکت ها از اینستاگرام و مدیریت آن به عنوان راهی برای ایجاد مخاطب و همچنین ارتباط با مشتریان بهره می بردند. البته مشتریانی که هنوز، شناخت زیادی درمورد آنها و نحوه عملکردشان ندارند اما به زودی، به شناخت عقاید، نظرات و دیدگاه های مختلف کاربران و مخاطبان خویش پی خواهند برد. تبلیغات در اینستاگرام، اغلب به افزایش اثرات برند، ایجاد ترافیک وبسایت، تولیدات جدید، و هدایت جریان فعلی به قیف فروش، منجر میشود. از آنجا که اینستاگرام پلتفرمی بصری می باشد، لذا تبلیغات متنی جایگاه خاصی ندارند، در عوض شما به یک تصویر یا مجموعه ای از تصاویر و یا ویدئوها ( که می تواند با متن همراه باشد ) برای رسیدن به مخاطبین خود با تبلیغات در اینستاگرام نیاز دارید. بر طبق تحقیقات در مارس ۲۰۱۷ بیش از ۱۲۰ میلیون نفر اینستاگرامر، از وب سایت، دریافت مسیرها، فراخوانی، ایمیل های فرستاده شده و یا مستقیما برای کسب اطلاعات در مورد یک تجارت بر اساس آگهی اینستاگرامی بازدید کردند، بر طبق این تحقیقات ۶۰% از مردم میگویند که محصولات جدید را بر روی این پلتفرم کشف می کنند و ۷۵% کاربران اینستاگرام پس از الهام گرفتن از پست ها اقدام می کنند ( اقدام به خرید، سفارش و … ).

این سوال به این پرسشهای واضح منجر می شود که: چه کسانی در اینستاگرام هستند؟ آیا اینستاگرام فقط برای این است که نوجوانان عکس های سلفی خودشان را در آن به اشتراک بگذارند؟ در مورد جمعیت های مسن چه می گویید؟ آیا آنها برای نوه هایشان برنامه ریزی می کنند؟ متاسفانه برای همه شما که بازاریابان جمعیت شناسی پدربزرگ و مادربزرگ ها را هدف قرار داده اند. درحالیکه تمایل اینستاگرام به سمت مخاطبان جوان تر است با بیشترین درصد از کاربران در محدوده سنی ۲۹-۱۸ سال یعنی ۵۵% و سپس بین ۴۹-۳۰ سال ۲۸% و فقط ۱۱% از کاربران اینستاگرام بین ۶۴-۵۰ سال هستند و تنها ۴% از بزرگسالان بالای ۶۵ سال هستند.

پروفایل های تجاری و تبلیغات در اینستاگرام

پروفایل های تجاری، یک ویژگی رایگان برای حساب هایی هستند که مایلند به عنوان یک شرکت در اینستاگرام شناخته شوند. همانطور که اشاره شد، برندها می توانند با ایجاد یک پروفایل تجاری در اینستاگرام، نحوه برقراری ارتباط مشتریان با خود را انتخاب کنند. از جمله تماس تلفنی، تماس متنی یا ایمیل که به راحتی با زدن ضربه بر روی یک دکمه تماس انجام می گیرد و همچنین دریافت مسیر و آدرس دقیق از روی نقشه. دکمه تماس در کنار دکمه Next در بخش اطلاعات پروفایل صفحه ظاهر می شود. به محض کلیک بر روی این دکمه، کاربران گزینه برقراری تماس با تجارت و یا دریافت مسیرهای منتهی به موقعیت آنها را خواهند داشت. برچسب موقعیت یا Location در زیر لینک وبسایت جاری در یک صفحه تجاری نشان داده می شود و هنگام ضربه زدن، یک نقشه باز خواهد شد که موقعیت تجاری را نشان می دهد و کاربران را قادر می سازد مسیرها را نسبت به مکان فعلی خود دریافت کنند. پروفایل های تجاری، درحال حاضر تنها برای کسانی باز می شود که یک صفحه فیس بوک برای تجارتشان دارند.

ابزارهای جدید تجارت و تبلیغات در اینستاگرام

اینستاگرام رسما اعلام کرد، راه اندازی ابزارهای مخصوص کاربران تجاری، از جمله پروفایل های تجاری جدید، ابزار تجزیه تحلیل و توانایی ایجاد آگهی از پست ها به طور مستقیم، را در برنامه خود دارد. این شرکت ( اینستاگرام ) که متعلق به فیسبوک است، با صدها کاربر تجاری مشغول به کارشد تا پی ببرد برای ارتقاء تجربه اینستاگرام خود به چه چیزهایی نیاز دارد و طی این فرایند سه نیاز کلیدی، مشخص شد: برجسته بودن، دریافت بینش و یافتن مشتریان جدید.
آنها به این نکته پی بردند که تجارت ها می خواهند قابلیت برجسته بودن در اینستاگرام را داشته باشند. ثانیا، متوجه شدند که برای ادامه کار و طی مسیرشان نیاز به بینش بیشتری دارند و سوم اینکه تجارت ها می خواهند به مشتریان بیشتری دست پیدا کنند. این شرکت نیز با در نظر داشتن این بینش در ذهن، ابزارهای جدید تجارت و تبلیغات اینستاگرام را توسعه داد، که در ادامه به توضیح آنها می پردازیم.

بینش در اینستاگرام

بینش در اینستاگرام، اطلاعات تجاری مفید و عملی از دنبال کنندگانان ارائه می کند مثلا اینکه کدام یک از پست ها نسبت به بقیه، لایک ( پسند ) بیشتری گرفته است.که این خود گویای اطلاعات بسیار زیاد و مفیدی برای صاحبان تجارت خواهد بود. اینستاگرام معتقد است با یادگیری بیشتر در مورد رفتار و جمعیت شناسی مخاطبانتان، می توانید محتواهای مناسب تر و مربوط تری را تولید کنید.
حال ببینیم که این بینش شامل چه چیزهایی می شود. بینش ها شامل ویژگی معیارهای تعداد لایک بالای پست ها، دسترسی، عقاید و تعامل پیرامون پست ها خواهد بود. همچنین اطلاعات بیشتر در مورد دنبال کنندگانتان، مانند: جنسیت، سن، محل سکونتشان. و این برای تجار و صاحبان کسب و کار، فوق العاده ارزشمند است. بویژه هنگامی که متوجه شویم چه زمانهایی برای ارسال محتوا به پروفایلهایشان، برای به حداکثر رساندن ارتباط و تعامل، مناسب تر است. بینش جدید همچنین به شما نشان می دهد، محبوبترین اوقات، روزهایی است که دنبال‌کنندگان و مشتریانتان در حال استفاده از اینستاگرام هستند. و بعد از آن به شما گزارش می دهند که، شما قادر به مشاهده پست های طبقه بندی شده برای دو دوره ۷ روزه و ۳۰ روزه خواهید بود. این به کاربران تجاری کمک می کند تا میزان مشارکت را بر اساس تعداد افرادی که پستشان را مشاهده کرده اند و تعدادی که تصمیم به برقراری ارتباط با آنان گرفته اند، بسنجند.

امکان ارتقاء و تبلیغات در اینستاگرام

توانایی ارتقاء به شما اجازه می دهد پست های خوب را به راحتی به تبلیغات داخل برنامه اینستاگرام تبدیل کنید. به شما کمک می کند تا با مشتریان بیشتری ارتباط برقرار کنید. برای اجرای یک آگهی، شما به سادگی قادر خواهید بود یک پست را که قبلا در اینستاگرام به اشتراک گذاشته اید انتخاب کنید و با اضافه کردن یک دکمه، مخاطب را تشویق به اقدام نمائید. شما می توانید یک تعداد مخاطبین هدف را انتخاب کنید، یا به اینستاگرام اجازه دهید تا شما را هدف قرار دهد. پس از آن پست شما به عنوان یک آگهی برای هر مدت زمانی که شما انتخاب می کنید تبلیغ می شود. قابلیتهای جدید تبلیغات در اینستاگرام طراحی شده است تا اجازه دهد یک تجارت، تنها با چند ضربه محدود آغاز به کار کند.

سایر خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ آرسانت

طراحی سایت

بزن بریم

بازاریابی و تولید محتوا

بزن بریم

سئو و بهینه سازی سایت

بزن بریم

تبلیغات آنلاین

بزن بریم

ارسال پیام