بهینه‌ سازی سایت و سئو در اصفهان

سئو سایت و بهینه سازی سایت

اهمیت سئو در جست و جوی آن است، یعنی شهر بدون تابلو، نقشه و راهنما. جستجو در اینترنت به نوعی نقش معبر و راهنما را ایفا می‌کند. اگر می خواهید به راحتی در اینترنت  یافته شویدو یه دیده همگان پدیدار شوید باید در صدر نتایج جستجوها قرار بگیرید. از سوی دیگر بهینه سازی نتایج جستجو در وب از قواعدی تبعیت می‌کند که به آن Search Engine Optimization گفته می‌شود. سرواژه این عبارت به نام سئو SEO معروف و شناخته می‌شود. جستجوی اینترنت در ایران و اکثر کشورهای جهان با گوگل انجام می‌شود، از همین‌رو اکثر تکنیک‌های بکار رفته در سئو بر اساس الگوریتم این ابرموتورِ جستجوی اینترنت است. در سئو یا بهینه سازی سایت تلاش بر این است تا با استفاده از مجموعه روش‌ها و تکنیک‌هایی، خدمات یا محصولات یک سایت در صدر نتایج جستجو شده قرار بگیرد.

سئو علم دیده شدن در دنیاس وب است ، تبلیغات هم تقریبا همین هدف را دنبال می‌کند اما با سئو کاملا متفاوت است. در هرجای جهان، اولین و بهترین راه دیده شدن یک کسب و کار تبلیغات درست آن در فضای پیرامون و فضای مجازی است ، در اصل هدف و ماهیت اصلی تبلیغات اینگونه است و تاثیرات مثبتی برای آن کسب و کار خواهد داشت که البته بسیار هزینه برهم هست. معمولا برای افزایش رتبه در گوگل برای تبلیغات زیاد هزینه نمی‌کنند. اما آیا برای دیده شدن یک وب سایت، تبلیغات آنلاین و آفلاین هر دو بر روی سئوی سایت تاثیرگذار است؟ از مهم‌ترین تفاوت‌های تبلیغات با سئو این است که تبلیغات معمولا محدود به فضای مجازی یا رسانه و زمان است. شما برای دوره زمانی خاصی می‌توانید در یک رسانه پرمخاطب حضور داشته باشید حتی اگر خود گوگل را به عنوان رسانه در نظر بگیرید!

تبلیغات آنلاین

سئو و تاثیر تبلیغات

زمانی که شما شروع به تبلیغ در گوگل می کنید با توجه به میزان رتبه سایت در صدر نتایج قرار می گیرید . در مورد سایر مدل‌های تبلیغات مثل تبلیغات کلیکی، رپرتاژها، تبلیغات بنری و تبلیغات ادورز و … در سایر رسانه‌ها نیز باید گفت که این مدل تبلیغات به دلیل ارجاع مستقیم یا غیر مستقیم کاربرو افزایش بازدیدها، بر روی سئو سایت تاثیرگذارند. همانطور که اشاره شد، هدف از تبلیغات دیده شدن است، ولی برای سئو و ثبیت جایگاه در صدر نتایج گوگل کافی نیست! سئو زمان بیشتری برای تاثیرگذاری نیاز داشته و بر خلاف تبلیغات تاثیر آنی ندارد، اما تبلیغات بلافاصله تاثیرگذار خواهد بود و به همان نسبت هم تاثیری در مقاطع زمانی کوتاه‌تری خواهد داشت.

درباره تبلیغات در گوگل بیشتر بدانید

برای دیده شدن در نتایج اصلی موتورهای جست و جو کافی است که با خیال راحت سئو سایت خود را به آژانس دیجیتال مارکتینگ آرسانت بسپارید.

استراتژی سئو سایت

در عصر دیجیتال دورنمای که از تجارت الکترونیک به وجود آمده شرکت ها را به چالش های جدیدی به منظور استراتژی سئو که لازمه هر کسب و کار هست که یک راهکار بسیار عالی برای دیده شدن سایت شما و افزایش بازدید مخاطبین در دنیای مجازی می شود که در هر صورت با مخاطبین تعامل بسیار بیشتری داشته و آنها را به مشتری تبدیل می کند  . در این مسیر آشنایی با کلیه مراحل قدیمی و نوین استراتژی های سئو لازمه هر کسب و کاریست زیرا استراتژی سئو به قدری اهمیت دارد که حتی قبل از طراحی سایت باید مشخص شود تا مطالب و محتوای مفید و باکیفیتی را از همان ابتدا شامل شود و مورد پسند کاربران قرار گیرد.

سئو فرایندی بین رشته ای

سئو یک نرم افزار، روش ثابت یا ابزار خاص شناخته شده نیست. مجموعه‌ای از روش‌ها و اصول است که طیف وسیعی از فعالیت‌ها از کدنویسی و مسائل فنی گرفته تا تبلیغات و مشتری مداری آنلاین را شامل می‌شود.
فرایند بهینه سازی در دو سایت مختلف حتی اگر در یک زمینه یا صنعت واحد فعالیت کنند شبیه به هم نیست. اگر وب سایتی پس از فرآیند بهینه سازی به صفحه اول گوگل رسید برای همیشه در این موقعیت ثابت نخواهد ماند، زیرا گوگل پیوسته در حال به روز رسانی الگلوریتم های موتور جستجوی خود است، که باعث می شود نتایج بدست آمده از سئو برای همیشه ثابت نمانند. طبیعتا وقتی سایتی به روش صحیح و اصولی به صفحه اول گوگل برسد با هزینه و روش ساده‌تری می‌تواند در صفحه اول بماند. سوالی که ممکن است اینجا به ذهن خطور کند این است که آیا روش غیر اصولی برای سئو هم هست؟ باید گفت بله. متاسفانه برخی از ارائه کنندگان این خدمات سعی می‌کنند با استفاده از روش‌های غلط، گوگل را فریب داده و کلیدواژه‌ای را با ترفندهایی که به «سئو‌سیاه» معروف است به صفحه اول گوگل برسانند.

درباره بازاریابی شبکه های اجتماعی بیشتر بدانید

سایر خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ آرسانت

بازاریابی و تولید محتوا

بزن بریم

سئو و بهینه سازی سایت

بزن بریم

تبلیغات آنلاین

بزن بریم

طراحی سایت

بزن بریم

سئو و توسعه وب

با توجه به پیشرفت روز افزون تجارت الکترونیک در دنیای مجازی داشتن یک سایت حرفه ای و اصولی با کسب و کار شما د ردنیای مجازی بسیار اهمیت دارد . بسیاری از کسب وکارها بوده که برای کسب و کار خود سایت راه اندازی نموده اند ولی در راستای جذب مشتری موفق نبوده اند و این ممکن است در طراحی سایت ، تولید محتوای مفید و یا کمبود اطلاعات و یا عدم هماهنگی کافی کابر در سایت را داشته باشد که این روند تولید محنوا نقش بسزایی در سئو و یا بهینه سازی سایت آن ها داشته و اگر می خواهید وب سایت خود را به صورت حرفه ای و هم زمان با توسعه آن تقویت کنید بهتر است به جای اینکه منتظر بمانید تا توسعه وب کامل شود و بعد شروع به بهینه سازی و توسعه آن کنید از همان ابتدا، هم‌زمان با طراحی سایت خود فعالیت های سئو را نیز اعمال کنید. البته این فقط شامل طراحی سایت ابتدایی نیست می توانید سایت موجود را نیز با یک باز طراحی اصولی و حرفه ای و با استفاده از استراتژی های کارآمد برای تولید محتوا، به متخصصان مربوطه که بر جزئیات این کار تسلط دارند، بسپارید و شاهد پیشرفت و تجارت خود در دنیای مجازی باشید.

طراحی سایت

آموزش تولید محتوا و سئو

یکی از ابزار های که در جهت جذب مشتری و سئو می تواند به ما کمک کند و هر تحلیل گری که در دنیای سئو کار می کند باید بتواند در بازار رقابتی که وجود دارد تحلیل کند و با توجه به نوع و فرآیند کسب و کار آن ها استراتژی مود نظر را پیاده سازی کند و با انتخاب عناوین و کلمات کلیدی مرتبط با تکنیک های مختلف دست پیدا کند . تیم متخصص آرسانت  آموزش های لازم را به مشتریان خود در هر زمان از پروژه در زمینه چگونگی تولید محتوا با توجه به سئو سایتشان می دهد و تمامی راهکارهای موجود را با بررسی های دقیق و مستمر به ان ها رائه می دهد.

بازاریابی و تولید محتوا

ارسال پیام