سبد خرید 0

مدیریت کارکنان

فرآیندی است که به کارمندان شما کمک می کند تا بهترین عملکرد خود را داشته باشند و به اهداف تجاری مورد نظر شما دست یابند.

ایجاد انگیزه و مدیریت اثربخش تیم فروش از طریق:

مدیریت منابع انسانی یک فرآیند جامع است که تقریباً همه چیز مربوط به منابع انسانی (به انگلیسی: HR department) و تمام وظایف اساسی این بخش همانند استخدام کارمندان جدید، مدیریت حقوق و دستمزد، مدیریت عملکرد و… را پوشش می دهد تا به کارمندان در انجام یکنواخت کارها کمک کند.

الگوی کامل تیم باشید.

توسعه هوش هیجانی خود

ایجاد فضای ارتباطی مناسب

شناخت اعضای تیم فروش

پاداش بر اساس عملکرد

مدیریت نیروی انسانی سه حوزه کلیدی را پوشش می دهد:

اکتساب (Acquisition): یافتن و استخدام کارمندان و کاندیداهای مناسب

تعامل و حفظ (Engagement and Retention):

 اطمینان از اینکه کارمندان شما خوشحال هستند، با همدیگر ارتباط و تعامل خوبی دارند و تا زمانی که ممکن است در کنار هم هستند! این امر از طریق برقراری ارتباط فعال برای درک نیازها و نگرانی های کارکنان شما و رسیدگی به مشکلات و چالش های آنها به دست می آید.

مدیریت عملکرد (Performance Management):

سنجش و انجام بررسی های مرتبط با عملکرد کارمندان، کمک به بهبود مستمر آنها و پاداش دادن به کارهای بزرگ و مفیدشان

۴ مشکل اصلی در مورد مدیریت کارمندان
ضعف در مدیریت عملکرد

اگر سیستم، یک هدف مشخص نداشته باشد و اگر استراتژی و تاکتیک‌های به کار گرفته شده هم‌سو نباشند، مدیریت عملکرد کارکنان تأثیر چندانی در سازمان برجای نخواهد گذاشت.

برنامه‌ریزی‌های غیراستراتژیک در مورد منابع انسانی

گاهی مدیریت بیشتر از متمرکز شدن بر تشخیص مشکلات پیشِ روی سازمان و آمادگی برای رفع سریع آن، بر روی مسائلی مانند حجم نیروی کار، گردش مالی و پر شدن ساعات کاری مورد نظر برای کارکنان متمرکز می‌شود.

استفاده‌ی ناکافی از تجزیه‌وتحلیل نیروی کار

با اینکه اکثر مدیران به اهمیت تجزیه‌وتحلیل مسائل مربوط به نیروی کار واقف هستند ولی در رابطه با کیفیت حرکت سازمان و نحوه‌ی فرسایش سازمان به شکلی کامل و کارآمد، از این آنالیزها استفاده نمی‌کنند.

هزینه‌ی بالای مشکلات حل نشده

اگر مدیریت نتواند مشکلات سازمان را به‌طور زودهنگام تشخیص دهد، در آینده برای رسیدن به اهداف سازمانی با مشکل شکاف بین برنامه‌ی مدیریت و نبودِ نیروهای توانا روبرو خواهد شد.

4 نکته در مدیریت کارکنان

۴ مزیت کلیدی مدیریت منابع انسانی

مدیریت کارکنان با آرسانت

مدیریت صحیح در هر اداره یک پروسه اصلی برای هر کسب و کاری بوده و لازمه موفقیت آن کسب و کار است که به دنبال بهبود وضعیت نهایی می باشد. علاوه بر این از آنجایی که نیروی کار مایه حیات یک شرکت است، مدیریت آنها باید در حد بهترین باشد. در این راستا مدیریت کارکنان در هر کسب و کاری بسیار مهم به شمار می آید.

به یاد داشته باشید که نیروی انسانی شما با ارزش ترین منبع در سازمان شما است. استفاده از استعدادها و توانمندی های کارمندان به مدیریت و فرهنگ شرکت شما بستگی دارد. نکاتی را که در اینجا بیان کرده‌ ایم را رعایت کنید! تا کارمند خوب خودتان را تبدیل به بهترین کارمند خودتان بسازید. شرکت فناوری آرسانت در این زمینه همراه شماست میتوانید از طریق راه های  ارتباطی با ما در ارتباط باشید تا راهنمای کسب و کار شما باشیم.

مقالات
تماس با ما
نام
این قسمت برای اهداف اعتبارسنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند.
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://arsanet.org/?p=8313

سوالی دارید؟ از ما بپرسید، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

آرسانت