7 کانال مهم بازاریابی دیجیتال

7 کانال مهم بازاریابی دیجیتال

7 کانال مهم بازاریابی دیجیتال!کانال‌های بازاریابی دیجیتال مارکتینگ مهم که شما استفاده نمی‌کنید

 

آیا شما یک بازاریاب دیجیتال هستید، پس من قصد دارم در مورد 7 تا از کانال های مهم بازاریابی دیجیتالی که از آنها استفاده نمی کنید به شما بگویم، بنابراین اگر می خواهید در مورد آنها بدانید، به خواندن این مقاله به طور کامل ادامه دهید؟ چون قرار است اطلاعات کاملی در مورد آن به شما بدهم.همانطور که همه می دانید، صنعت بازاریابی دیجیتال امروزی بسیار محبوب تر از بازاریابی سنتی است. زیرا بسیار موثر، آسان و سریع است. و بازاریابی دیجیتال مانند بازاریابی سنتی زمان زیادی برای دریافت سرنخ ها و سفارش ها نمی گیرد. اما برای دسترسی بیشتر به سفارش‌ها، سرنخ‌ها و مشتریان در بازاریابی دیجیتال، باید از کانال‌های مهم بازاریابی دیجیتال استفاده کنید تا بتوانید بازاریابی بهتری انجام دهید.بنابراین بیایید بدون اتلاف وقت، اطلاعات کاملی در مورد بیش از 7 کانال مهم بازاریابی دیجیتالی که از آنها استفاده نمی کنید به دست آوریم.

 

کانال های دیجیتال مارکتینگ

کانال های دیجیتال مارکتینگ در اشکال و اندازه های مختلفی وجود دارند. برخی بزرگ هستند، برخی کوچک، و برخی دیگر ممکن است شما را با قدرت آنها شگفت زده کنند! برای استفاده مؤثر از کانال‌های بازاریابی دیجیتال برای جذب ترافیک به وب‌سایت خود، باید مشخص کنید که ابتدا روی کدام کانال‌ها تمرکز کنید و چگونه می‌توانند به شما در رسیدن به اهدافتان به عنوان یک کارآفرین کمک کنند. در اینجا هشت کانال بازاریابی دیجیتال وجود دارد که بسیاری از کسب‌وکارها از آن‌ها استفاده ناکافی می‌کنند، اما این پتانسیل را دارند که در پیشبرد رشد کسب‌وکار شما، چه در حال حاضر و چه در آینده، بسیار مفید باشند.

 

7 کانال مهم بازاریابی دیجیتال

 

 

 1. وب سایت ها (بازاریابی محتوا)

بازاریابی محتوا یک رویکرد بازاریابی استراتژیک است که با ایجاد و ارائه محتوای ارزشمند  و مرتبط ، برای جذب و حفظ مخاطبان مشخص تمرکز دارد. و بازاریابی محتوا برای سال‌ها محبوب‌ترین شکل تبلیغات دیجیتال بوده است. با ظهور پلتفرم های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک و اینستاگرام، بازاریابی محتوا تأثیر فوق العاده ای بر نحوه رشد کسب و کارها در حضور آنلاین خود داشته است. همچنین، بازاریابی محتوا یک شکل محبوب از تبلیغات دیجیتال است و تأثیر فوق العاده ای بر جامعه داشته است. این یک استراتژی است که در آن کسب و کارها محتوای ارزشمندی را به صورت آنلاین با مخاطبان خود به اشتراک می گذارند تا محصول یا خدمات خود را تبلیغ کنند. به همین دلیل است که در دنیای پرشتاب امروزی، یافتن زمانی برای نوشتن محتوا دشوار است. ممکن است هفته ها یا حتی ماه ها طول بکشد تا محتوایی تولید شود که با مخاطبان شما قابل اشتراک گذاری باشد.

 

 1. بازاریابی ایمیلی

بازاریابی ایمیلی شکلی از بازاریابی مستقیم است که از ارتباطات الکترونیکی برای ارسال پیام های تبلیغاتی به لیستی از گیرندگان استفاده می کند. این یکی از موثرترین راه ها برای دستیابی به مخاطبان و رشد کسب و کار شما است. و بازاریابی ایمیلی یک راه آسان برای مبتدیان است تا کسب و کار خود را راه اندازی کنند. آنها همچنین می توانند از آن به عنوان ابزاری موثر برای تولید سرنخ، حفظ مشتری و فروش استفاده کنند. به همین دلیل است که بازاریابی ایمیلی ابزار قدرتمندی است که به کسب و کارها اجازه      می دهد به راحتی به مخاطبان خود دسترسی پیدا کنند. جدا از این، به آنها کمک می کند تا آگاهی از برند را افزایش دهند و مشتریان را حفظ کنند. مزایای بسیاری مانند برچسب گذاری، شخصی سازی و ردیابی را ارائه می دهد. این نوع بازاریابی مقرون به صرفه است و شروع آن آسان است.

 

 1. نمایش تبلیغات

تبلیغات نمایشی شکلی از ارتباطات بازاریابی است که از رسانه های مختلف برای ترویج فروش کالاها، خدمات یا ایده ها استفاده می کند.تبلیغات نمایشی را می توان در اشکال مختلف مانند بیلبوردها، تبلیغات روزنامه ها و مجلات، تبلیغات تلویزیونی، تبلیغات آنلاین و غیره استفاده کرد.استفاده از تبلیغات نمایشی قرن هاست که وجود داشته است. در واقع به دلیل توانایی در دستیابی به مخاطبان زیاد با هزینه کم، یکی از محبوب ترین انواع تبلیغات است.

استفاده از تبلیغات نمایشی قرن هاست که وجود داشته است. در واقع به دلیل توانایی در دستیابی به مخاطبان زیاد با هزینه کم، یکی از محبوب ترین انواع تبلیغات است. گسترش سریع در دستگاه های تلفن همراه و بازاریابی دیجیتال منجر به افزایش استفاده از تبلیغات نمایشی شده است. از آنجایی که افراد بیشتری به گوشی‌های هوشمند و تبلت‌های خود متکی هستند، به تبلیغات آنلاین نیز وابسته‌تر می‌شوند.

7 کانال مهم بازاریابی دیجیتال

 

 1. SEO و SEM

بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) و بازاریابی موتورهای جستجو (SEM) استراتژی های بازاریابی دیجیتال هستند که از موتورهای جستجو، به ویژه گوگل، بینگ و یاهو برای هدایت ترافیک به یک وب سایت استفاده می کنند. روش‌هایSEO می‌توانند رتبه‌بندی را در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERPs) بهبود بخشند، در حالی که SEM و SEO ممکن است شامل پرداخت هزینه برای تبلیغات باشد. برخی از این ایده‌ها ممکن است برای انواع دیگر بازاریابی دیجیتال مانند بازاریابی رسانه‌های اجتماعی نیز کاربرد داشته باشند. امروزه، بسیاری از بازاریابان اینترنتی SEO و SEM را قابل تعویض می‌دانند، اما کاملاً اینطور نیستند. تفاوت مهم این است: با SEO، شما می خواهید که مردم سایت شما را از طریق جستجوهای ارگانیک در موتورهای جستجو پیدا کنند. با SEM، شما می خواهید مردم سایت شما را از طریق تبلیغات حمایت شده پیدا کنند. شما می توانید با کارشناسان بازاریابی دیجیتال پرث در Perth Digital Edge برای یک برنامه استراتژیک برای رشد کسب و کار خود با استفاده از کانال های موتور جستجو از طریق SEO و SEM تماس بگیرید.

 

 1. ایجاد و اشتراک گذاری ویدئو

بازاریابی ویدیویی ممکن است در ابتدا ترسناک به نظر برسد، اما به خاطر داشته باشید که ایجاد و انتشار ویدیوها به صورت آنلاین با فناوری امروزی آسان‌تر از همیشه است. وقتی شخصی ویدیوی شما را تماشا می کند، احتمالاً شما را به یاد می آورد و از نظر احساسی با شما ارتباط برقرار می کند. اگر این کار را درست انجام دهید، بازاریابی ویدیویی شما می تواند ویروسی شود! به همین دلیل است که بازاریابان دیجیتال ایجاد ویدیو را یکی از اولویت های اصلی خود قرار داده اند. برخی تحقیقات نشان می‌دهد که مخاطبانی که ویدیویی را مشاهده می‌کنند سه برابر بیشتر از افرادی که هیچ ویدیویی را تماشا نکرده‌اند، از یک تجارت یا برند خرید می‌کنند.

بنابراین، چه نوع محتوایی باید ایجاد کنید؟ گزینه‌های زیادی در دسترس است: ویدیوهای نحوه کار، نمایش‌های محصول، توصیفات، و غیره. به این فکر کنید که چه نوع ویدیوهایی به بازار هدف شما در تصمیم‌گیری خرید کمک می‌کنند. اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید، این سوالات را از خود بپرسید: مشتریان هدف من چه نوع محتوایی را می خواهند در وب سایت من ببینند؟ چه نوع سؤالاتی ممکن است از من در رسانه های اجتماعی بپرسند؟ چه چیزی می توانم برای آنها تولید کنم تا به آنها کمک کنم در مورد محصولات یا خدمات من تصمیم بگیرند؟ این پاسخ ها  ایده هایی برای پروژه ویدیویی بعدی به شما می دهد.

 

 

 1. YouTube و Facebook

یوتیوب با بیش از یک میلیارد کاربر، یکی از بزرگترین پلتفرم های رسانه های اجتماعی است. مصرف کنندگان هر روز صدها میلیون ساعت ویدیو را در یوتیوب تماشا می کنند و این به این دلیل است که YouTube یکی از راه های مورد علاقه آنها برای یادگیری محصولات و خدمات است. بیش از 50 درصد از مصرف‌کنندگان قبل از تصمیم‌گیری درباره خرید، در YouTube درباره محصول تحقیق انجام می‌دهند، بنابراین ، زمان آن رسیده است که کسب و کار خود را به YouTube ببرید. بهترین قسمت  YouTube این است که رایگان است!

فیس بوک با بیش از 400 میلیون کاربر فعال ماهانه، فرصت بزرگی را برای کسب و کارها فراهم می کند. صفحه شما می تواند به عنوان یک مرکز برای تعامل با مشتریان و افزایش فروش عمل کند – یا به سادگی به عنوان راه دیگری برای برقراری ارتباط با مشتریان فعلی باشد. و برخلاف سایر شبکه‌های اجتماعی، فیس‌بوک به شما اجازه می‌دهد صفحات متعددی را ایجاد کنید که جمعیت‌شناسی یا علایق مختلف را هدف قرار می‌دهند. شما حتی می توانید صفحات جداگانه ای برای هر شاخه از کسب و کار خود یا مکان های فردی ایجاد کنید.

 

 

 1. بازاریابی وابسته

بازاریابی وابسته به شما امکان می دهد محصولات و خدمات خود را از طریق وب سایت های دیگران بازاریابی کنید. این یک راه عالی برای دستیابی به مشتریان جدید است، به ویژه آنهایی که به آنچه ارائه می دهید علاقه مند هستند. هزینه زیادی ندارد، بنابراین می تواند راه بسیار خوبی برای راه اندازی آنلاین برای استارتاپ ها یا کسب و کارهای کوچک با بودجه محدود باشد. شما می‌توانید نام تجاری خود را در وب‌سایت‌های هدفمند و محبوب در میان گروهی از مخاطبان یا منطقه تبلیغ کنید. به عنوان مثال، اگر محصولات غذایی ارگانیک می فروشید، می توانید تبلیغات را در وبلاگ های باغبانی یا سایت های سلامت قرار دهید. اگر کسب و کار شما فروش لوازم حیوانات خانگی باشد ، سعی کنید در سایت های مرتبط با حیوانات خانگی مانند Dogster یا Catster تبلیغ کنید.

یک آژانس دیجیتال مارکتینگ معتبر باید به شما کمک کند تا سایت های مناسب و ارزشمندی را برای قرار دادن تبلیغات خود پیدا کنید. آن‌ها حتی راه‌اندازی کمپین شما را نیز انجام خواهند داد، اما شما همچنان باید به‌صورت منظم آن را تبلیغ کنید. این بدان معناست که پیوندها را از طریق رسانه های اجتماعی، خبرنامه های ایمیل و موارد دیگر به اشتراک بگذارید و نتایج خود را با استفاده از ابزارهای تحلیلی مانند Analytics Google ردیابی کنید. مطمئن شوید که قبل از امضای هر قراردادی تحقیق کاملی انجام داده اید!

7 کانال مهم بازاریابی دیجیتال

نتیجه!

گنجاندن طیف گسترده‌ای از کانال‌های بازاریابی به شما کمک می‌کند پیام خود را به افراد بیشتری برسانید و سرنخ‌ها را افزایش دهید. ممکن است هرگز ندانید چه اتفاقی خواهد افتاد. یک کانال بازاریابی دیجیتال ساده ممکن است شما را شگفت زده کند. همگامی با روندهای نوظهور برای موفقیت شرکت شما بسیار مهم است، و عدم تداوم می تواند ویرانگر باشد. یک تیم بازاریابی دیجیتال قابل اعتماد می تواند اطمینان حاصل کند که شما همیشه از تکنیک های جدید برای بهبود تجارت خود آگاه هستید.

22 دیدگاه برای “7 کانال مهم بازاریابی دیجیتال

 1. Jonelle گفته:

  Hello there I am so glad I found your weblog, I really
  found you by error, while I was researching on Digg for something else, Nonetheless I am here now and would just like to say thank you for a tremendous post and a
  all round interesting blog (I also love the theme/design), I don’t have time to look over it all at the moment but I
  have bookmarked it and also added your RSS feeds, so when I
  have time I will be back to read a lot more, Please
  do keep up the fantastic job.

 2. Bonita گفته:

  Thank you for any other great post. The place else may just anybody get that type of information in such
  a perfect method of writing? I have a presentation subsequent week, and I am at the look for such
  information.

 3. Tangela گفته:

  you’re really a just right webmaster. The site loading pace is incredible.
  It seems that you’re doing any unique trick. Moreover, The contents are masterpiece.
  you have done a great activity on this subject!

 4. Kristen گفته:

  You could definitely see your skills within the article you write.
  The sector hopes for more passionate writers such as you
  who aren’t afraid to mention how they believe. All the time go after your heart.

 5. Noble گفته:

  Today, I went to the beachfront with my kids.
  I found a sea shell and gave it to my 4 year old daughter and said “You can hear the ocean if you put this to your ear.” She put
  the shell to her ear and screamed. There was a hermit crab inside and it pinched her ear.
  She never wants to go back! LoL I know this is entirely
  off topic but I had to tell someone!

 6. Serena گفته:

  It is perfect time to make some plans for the future and it’s time to be happy.
  I have read this post and if I could I desire to suggest you some interesting
  things or advice. Maybe you can write next articles referring to this article.
  I want to read even more things about it!

 7. Arlette گفته:

  I was curious if you ever considered changing the structure of your website?
  Its very well written; I love what youve got to say. But maybe you could a little more in the way
  of content so people could connect with it better.
  Youve got an awful lot of text for only having one or 2 pictures.
  Maybe you could space it out better?

 8. Georgianna گفته:

  Howdy! I could have sworn I’ve been to this blog before but after browsing through some of
  the articles I realized it’s new to me. Anyways, I’m certainly pleased I came
  across it and I’ll be bookmarking it and checking back frequently!

 9. Tyrone گفته:

  When I originally commented I clicked the “Notify me when new comments are added” checkbox and now each time a comment is added I get three emails with the same comment.
  Is there any way you can remove people from that service?
  Cheers!

 10. Alvaro گفته:

  It’s a pity you don’t have a donate button! I’d definitely donate to this excellent blog!

  I guess for now i’ll settle for book-marking and adding your RSS feed to my Google account.
  I look forward to new updates and will share this site with my Facebook
  group. Talk soon!

 11. Nichole گفته:

  Hi! Do you know if they make any plugins to help with Search Engine Optimization?
  I’m trying to get my blog to rank for some targeted keywords but
  I’m not seeing very good results. If you know of any please share.

  Cheers!

 12. Tory گفته:

  Hi, i believe that i noticed you visited my blog thus i came to go back the choose?.I
  am attempting to find things to enhance my site!I suppose its ok to use
  a few of your ideas!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.