درباره ما

با مشاوره‌های راهبردی مواردی را بررسی و رفع نقص خواهیم کرد که بسیار دارای اهمیت هستند. 
یک مجموعه خلاق، دانش‌محور و متشکل از افراد تأثیرگذار است که قادر به ارائه زنجیره کامل خدمات در حوزه‌های تبلیغات، برندینگ، بازاریابی، طراحی‌گرافیک و دیجیتال‌مارکتینگ برای برندها، شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف است که تاکنون  مشتری‌های فعال زیادی  در حوزه‌های تولید، صنعت، بازرگانی و خدمات از دستاوردها و خدمات این مجموعه بهره‌مند گردیده‌اند. آرسانت جوان است و پرانرژی. اگرچه 10 سالی می‌شود که کارش را شروع کرده ولی  تیم ما هر روز با همان انرژی و شوق روز نخست دوباره کار می‌کنند. محصول ما خلاقیت و در نهایت دیده شدن و پیشبرد فروش است.

درباره ما

معرفی آرسانت

تاریخچه آرسانت

چرا آرسانت؟

ارزش‌های آرسانت

اهداف آرسانت

معرفی آرسانت

آژانس تبلیغاتی آرسانت، سازمانی پویا در حوزه تبلیغات، برندینگ و ارائه راهکارهای مؤثر بازاریابی برپایه به روزترین رویکردهای علمی و حرفه ای است. ما با بهره گیری از دانش روز، تجربه سالیان متمادی و همکاری با برترین شرکتهای تبلیغاتی بین المللی، خدمات خود را ارائه می دهیم. مایه مباهات آرسانت این  است که همواره توانسته با مشارکت در ارتقاء دانش تبلیغات و برندینگ ایران، الگویی شایسته برای شرکت های فعال در این حوزه باشد ما با تفکری خلاقانه و هنری، رویکردی دانش بنیان و عملکردی حرفه ای و به پشتوانه سرمایه انسانی متخصص خود برآنیم تا پاسخگوی طیف متنوعی از نیازهای مشتریان خود باشیم.

تاریخچه آرسانت

شرکت آرتا سیستم فرادید (آرسانت) در سال ۱۳۹8 با هدف فعالیت تخصصی و هدفمند در راستای ایجاد بستر تکنولوژی در کشور با فعالیت در ضمینه تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات و طراحی و پیاده سازی وبسایتهای اختصاصی در بستر PHP و وردپرس فعالیت خود را آغاز کرد. در این مسیر استفاده از نیروهای جوان متعهد و با انگیزه یکی از دستاوردهای این تیم بوده که در گذر زمان و استمرار در پیشرفت سطح علمی شرکت و پشتیبانی قوی باعث رضایتمندی مشریان گردید.با توجه به حضور پررنگ شرکتهای نرم افزاری در سطح کشور و تقاضای صنایع مختلف در خصوص بستری اختصاصی جهت ارائه خدمات سیستماتیک یکپارچه، شرکت فناوری ارتباطات و اطلاعات آرسانت برآن شد که فعالیت شرکت را در راستای پیاده سازی زیرساخت شبکه ها کامپیوتری و پیاده سازی و تولید نرم افزارهای اختصاصی ارتقا دهد.

امروز شرکت فناوری ارتباطات و اطلاعات آرسانت  با رویکرد علمی در حوزه فناوری در پیشبرد و توسعه سریع کسب و کارها و صنایع مختلف کمک شایان توجهی میکند. با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

ارزش‌ها

ما چکار می‌کنیم؟ 

ما به یاری انگلیسی و اینترنت آدم‌های به‌روزی هستیم، دانسته‌ها و داشته‌های خودمان را می‌نویسیم و می‌گوییم. از اینکه فوت‌وفن کار خودمان را با دیگران به اشتراک بگذاریم و رقبایمان اطلاعات سایت ما را به نفع خودشان کپی می‌کنند، نگران نیستیم، چون هر روز حرف جدیدی برای گفتن داریم.

خدمات آرسانت در قالب یک مجموعه و توسط همکاران استراتژیک ما اجرا می‌شوند. تجهیزات نرم‌افزاری، سخت‌افزاری و فکرافزاری ما توان اجرای پروژه‌های مختلف را فراهم آورده است. ما مسئول همه مواردی که در متن و حاشیه کسب و کارمان اتفاق می‌افتد می‌باشیم و هیچ‌گاه کسی را سرزنش نمی‌کنیم و به همین دلیل همه می‌توانند روی ما حساب کنند.

 

چگونه انجامش می‌دهیم؟

 

هرکدام از ما حلقه‌های یک زنجیر هستیم. قدرت این زنجیر به‌اندازه ضعیف‌ترین حلقه این زنجیر می‌باشد. می‌دانیم که برای رسیدن به یک رؤیا به یک تیم نیازمندیم. هرکدام از اعضای تیم آرسانت در هر زمان فقط روی یک پروژه تمرکز دارد. تیمی که همزمان ۱۷ پروژه اجرا کند هیچ‌کدام را درست و سر موقع تمام نمی‌کند. این‌طور نیست؟

آرسانت نتیجه‌گراست و تمام‌کننده کارها. واقعیت این‌است‌که بدون نتیجه‌نهایی حتی اگر پیشرفت پروژه ۹۰٪‌ هم باشد برای کسی فایده‌ای ندارد. ما پروژه‌هایمان را نیمه‌کاره رها نمی‌کنیم. هیچ‌وقت و هرگز.

تماس با ما
نام
این قسمت برای اهداف اعتبارسنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند.