سبد خرید 0

سفر به دنیای بهینه سازی موتور جستجو گوگل

سئو SEO

سئو چیست؟

SEO مخفف بهینه سازی موتور جستجو است. سئو فرآیندی است که برای کمک به یک وب سایت یا محتوایی برای قرار گرفتن در رتبه بالاتر در گوگل انجام می شود. تفاوت اصلی بین سئو و تبلیغات پولی در این است که سئو شامل رتبه‌بندی «ارگانیک» است، به این معنی که برای حضور در آن فضا پولی پرداخت نمی‌کنید. برای ساده‌تر کردن آن، بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو به معنای برداشتن یک قطعه از محتوای آنلاین و بهینه‌سازی آن است تا وقتی کسی چیزی را جستجو می‌کند، موتورهای جستجو مانند Google آن را در بالای صفحه نشان دهند.

سئو

به آن اینگونه نگاه کن. وقتی شخصی “لازانیا وگان” را در گوگل تایپ می کند، احتمالاً به دنبال دستور غذا، مواد اولیه و دستورالعمل هایی برای طرز تهیه آن است. اگر مقاله ای در مورد تهیه لازانیا وگان نوشته اید، دوست دارید مردم دستور پخت شما را پیدا کنند. برای اینکه هر کسی بتواند آن را پیدا کند، باید بالاتر از همه وب سایت های دیگر با دستور العمل های لازانیا وگان قرار بگیرید. این آسان نیست، اما این همان چیزی است که بازاریابی سئو در مورد آن است.

بیایید آن را حتی بیشتر تجزیه کنیم: اکثر جستجوهای آنلاین با موتور جستجویی مانند گوگل آغاز می شوند. در واقع، 75 درصد از این جستجوها در گوگل شروع می شود.

برای درک بهتر اینکه چگونه می توانید محتوای خود را در موتورهای جستجو رتبه بندی کنید، ابتدا باید نحوه عملکرد جستجو را بدانید.

هدف نهایی این مقاله این است که به شما در درک نکات و نکات جستجو کمک کند تا بتوانید محتوای خود را برای رتبه بالاتر در گوگل بهینه سازی کنید و در پست های خود چشم انداز بیشتری داشته باشید.

عناصر اصلی سئو: سئو on-page و سئو off-page

وقتی صحبت از سئوی گسترده تر به میان می آید، دو مسیر به یک اندازه مهم وجود دارد: سئو داخلی و سئوی خارجی.

سئوی داخلی در مورد ایجاد محتوا برای بهبود رتبه شما است. این به ترکیب کلمات کلیدی در صفحات و محتوای خود، نوشتن محتوای با کیفیت بالا به طور منظم، و اطمینان از اینکه متاتگ ها و عناوین شما غنی از کلمات کلیدی و به خوبی نوشته شده اند، از جمله عوامل دیگر است.

سئوی خارجی خارج از صفحه بهینه سازی است که در خود وب سایت شما اتفاق می افتد، مانند کسب بک لینک. این بخش از معادله شامل ایجاد روابط و ایجاد محتوایی است که مردم می خواهند به اشتراک بگذارند. اگرچه کار بسیار زیادی می طلبد، اما برای موفقیت سئو ضروری است.

سئو

استراتژی های سئو: کلاه سیاه در مقابل کلاه سفید

سئو

من همیشه بازی کارآفرینی درازمدت را انجام داده‌ام و معتقدم که این راهی برای رفتن است. با این حال، این مورد در مورد همه نیست. برخی از افراد ترجیح می دهند دستاوردهای سریع را بدست آورند و به سراغ چیز دیگری بروند.

وقتی صحبت از سئو به میان می‌آید، به دنبال سود سریع اغلب به عنوان «سئو کلاه سیاه» گفته می‌شود. افرادی که سئو کلاه سیاه را پیاده‌سازی می‌کنند، تمایل دارند از تاکتیک‌های زیرکانه مانند پر کردن کلمات کلیدی و حذف لینک برای رتبه‌بندی سریع استفاده کنند. ممکن است در کوتاه مدت کار کند و ترافیک سایت شما را به ارمغان بیاورد، اما پس از مدتی، گوگل سایت شما را جریمه کرده و حتی آن را در لیست سیاه قرار می دهد تا هرگز رتبه بندی نشوید.

از سوی دیگر، سئو کلاه سفید راهی برای ایجاد یک کسب و کار آنلاین پایدار است. اگر سئو را از این طریق انجام دهید، روی مخاطبان انسانی خود تمرکز خواهید کرد.

شما سعی خواهید کرد بهترین محتوای ممکن را در اختیار آنها قرار دهید و با بازی بر اساس قوانین موتور جستجو به راحتی به آن دسترسی داشته باشید.

اجازه دهید بیشتر این موضوع را برایتان روشن کنم:

محتوای تکراری: وقتی شخصی سعی می کند برای یک کلمه کلیدی خاص رتبه بندی کند، ممکن است محتوای سایت خود را تکرار کند تا بارها و بارها آن کلمه کلیدی را در متن خود بیاورد. گوگل سایت هایی را که این کار را انجام می دهند جریمه می کند.

متن نامرئی و پر کردن کلمات کلیدی: سال ها پیش، یک استراتژی کلاه سیاه این بود که تعداد زیادی از کلمات کلیدی را در پایین مقالات خود قرار دهید اما آنها را همرنگ پس زمینه کنید. این استراتژی خیلی سریع شما را در لیست سیاه قرار می دهد. همین امر در مورد پر کردن کلمات کلیدی در جایی که آنها به آنها تعلق ندارند نیز صدق می کند.

Cloaking و Redirecting: وقتی صحبت از تغییر مسیر می شود، یک راه درست و غلط برای انجام آن وجود دارد. راه اشتباه خرید یک دسته از دامنه های غنی از کلمات کلیدی و هدایت تمام ترافیک به یک سایت است.

روش‌های ضعیف پیوند: بیرون رفتن و خرید یک بسته Fiverr که به شما 5000 لینک در 24 ساعت می‌دهد، راه درستی برای ایجاد پیوند نیست. شما باید از محتواها و سایت‌های مرتبط در جایگاه خود لینک‌هایی دریافت کنید که دارای ترافیک هستند.

سئو

از آنجایی که گوگل سایت‌هایی را که این کارها را انجام می‌دهند جریمه می‌کند، من فقط درباره سئو کلاه سفید صحبت می‌کنم.

اگرچه چیزی به نام سئو کلاه خاکستری وجود دارد. این بدان معناست که به اندازه سفیدترین کلاه سفید خالص یا بی‌گناه نیست، اما آنقدرها هم که تکنیک‌های کلاه سیاه می‌تواند دستکاری‌کننده باشد، نیست. شما سعی نمی کنید کسی را فریب دهید یا عمداً سیستم را با کلاه خاکستری بازی کنید. با این حال، شما در تلاش برای به دست آوردن یک مزیت متمایز هستید.

ببینید، استانداردهای Google آنقدر که می‌خواهید باور کنید واضح نیستند. حتی خیلی وقت ها ممکن است حرف های متناقضی بزنند. به عنوان مثال، گوگل گفته است که آنها طرفدار وبلاگ نویسی مهمان برای ایجاد لینک نیستند.

حالا، وبلاگ نویسی مهمان برای رشد برندتان چطور؟ اگر این کار را برای ایجاد آگاهی، ایجاد ترافیک با کیفیت بالا به سایت خود و تبدیل شدن به یک نام آشنا در صنعت انجام دهید، چه؟

در دنیای سئو، مهم این نیست که چه کاری انجام می دهید، بلکه به نحوه انجام آن بستگی دارد. اگر پست‌های مهمان را در سایت‌هایی خریداری می‌کنید که هیچ ربطی به جایگاه شما ندارند و مجموعه‌ای از لینک‌ها را اسپم می‌کنید، جریمه خواهید شد. اگر پست‌های مهمان منحصر به فردی ایجاد می‌کنید که برای خوانندگان در سایت‌های مرتبط با شما ارزش ایجاد می‌کند، خوب خواهید بود نوشیدنی پیوند به خوبی به سایت شما سرازیر می‌شود.

اصول بازاریابی SEO: تفکیک کامل

اکنون زمان آن است که یاد بگیرید چگونه بازاریابی سئو انجام دهید. درک آن یک چیز است، اما سئو به عمل و زمان زیادی نیاز دارد. این چیزی نیست که بتوانید امروز آن را تغییر دهید و انتظار داشته باشید فردا نتایج را ببینید. سئو اقدامات روزانه را با هدف موفقیت بلند مدت انجام می دهد.

محتوا
احتمالاً قبلاً آن را شنیده اید: “محتوا پادشاه است.” بیل گیتس این پیش بینی را در سال 1996 انجام داد و امروز مانند همیشه درست است.

چرا؟

زیرا کاربر گوگل زمانی خوشحال می شود که نتیجه ای را پیدا کند که به بهترین شکل نیازهای خود را برآورده کند.

وقتی «مک و پنیر خانگی سریع و آسان» را در گوگل جستجو می‌کنید، Google تمام انرژی خود را صرف ارائه آنچه که گوگل معتقد است بهترین دستور پخت ماک و پنیر خانگی است (که زمان کمی می‌برد و از مواد کمی استفاده می‌کند) در کل وب به شما می‌دهد.

سئو

این فقط به دنبال سریع‌ترین دستور غذا نیست، بلکه به دنبال ساده‌ترین دستور غذا است، یا یک دسته از فروشگاه‌های آنلاین را برای شام منجمد دور می‌اندازد. سعی می کند دقیقا همان چیزی را که خواسته اید به شما بدهد. گوگل همیشه سعی می کند با هدایت شما به بهترین محتوایی که می تواند پیدا کند، بهترین تجربه ممکن را ارائه دهد.

این به این معنی است که کار شماره یک شما برای عملکرد خوب در سئو، تولید محتوای عالی است.

این افتضاح است، درست است؟ شما هنوز باید کار زیادی انجام دهید. سئو هیچ تفاوتی با هر مهارت دیگری ندارد: نتایج عالی از تلاش بزرگ حاصل می شود. درست همانطور که بهترین بازاریابی در جهان به شما کمک نمی کند محصول بدی را بفروشید، سئوی فوق پیشرفته نیز اگر محتوای باکیفیتی نداشته باشید بی فایده است.

عناصر محتوا

سئو

میلیون ها عنصر برای ایجاد محتوای با کیفیت بالا وجود دارد. در اینجا چند مورد از مهم ترین آنها وجود دارد:

کیفیت:

زمانی، پست کردن یک محتوا با یک سری کلمات کلیدی استاندارد بود. اگر محتوای باکیفیتی ایجاد می‌کردید که واقعاً مشکل کسی را حل می‌کرد، برجسته بودید و رتبه‌بندی آن را آسان می‌کرد.

امروزه محتوا بسیار بهتر است و بسیاری از کسب و کارهای آنلاین وبلاگ هایی دارند که از آنها برای افزودن ارزش به سایت خود و رتبه بالاتر در گوگل استفاده می کنند.

ارائه محتوای عالی آسان نیست، اما خبر خوب این است که شما همیشه نیازی به ایجاد محتوای خود از ابتدا ندارید. می‌توانید از آنچه دیگران ساخته‌اند عقب‌نشینی کنید، اما به سادگی ارزش بیشتری به آن اضافه کنید و محتوای خود را عمیق‌تر کنید.

نکته اصلی این است که محتوای شما باید یک مشکل را حل کند یا برای هر چیزی که خواننده را به پست شما می آورد راه حلی ارائه دهد. اگر اینطور نباشد، آنها به سرعت از صفحه شما دور می‌شوند و به Google می‌گویند که محتوای شما مشکل کسی را حل نمی‌کند.

قصد:


گوگل بر قصد و نیت تاکید زیادی دارد. می خواهد بفهمد وقتی جستجوگر چیزی را در نوار جستجو تایپ می کند به دنبال چه چیزی است.

آیا آنها می خواهند چیزی بدانند؟
آیا آنها برای خرید چیزی تلاش می کنند؟
آیا ویترین هستند؟
به عنوان سازنده محتوا، باید این را نیز درک کنید. شما نمی‌توانید محتوایی در مورد «بهترین چوب‌های ماهیگیری یخی» بسازید و «باس ماهیگیری» را به عنوان کلیدواژه اصلی خود هدف قرار دهید. این منطقی نیست زیرا مردم معمولاً از چوب ماهیگیری یخی برای صید باس در سرما استفاده نمی کنند. بنابراین، شما پاسخ درستی به پرس و جو ارائه نمی کنید و گوگل می داند.

سئو

خنکی:


HubSpot معیاری را تعیین کرد که نشان می‌دهد ارسال مکرر به رتبه‌بندی گوگل کمک می‌کند. با این حال، ارسال محتوای جدید تنها یک راه برای نشان دادن تازگی گوگل است. کارهای زیادی وجود دارد که می توانید با محتوایی که قبلاً منتشر کرده اید انجام دهید تا آن را به روزتر کنید.

مرور و به‌روزرسانی محتوایتان برای دقت، اصلاح پیوندهای خراب، و تازه کردن داده‌های قدیمی با آمارهای جدید که مرتبط‌تر هستند، همه راه‌هایی هستند که به Google نشان می‌دهند محتوای شما همچنان شایسته جایگاه در صفحه اول است.

4 نکته برای ایجاد محتوای با کیفیت

سئو

در اینجا بهترین نکات من برای ایجاد بهترین محتوایی است که خوانندگان دوست دارند و Google به آنها احترام می گذارد:

 

درک هدف کاربر: شما باید بدانید که خواننده وقتی در صفحه شما قرار می گیرد چه کاری می خواهد انجام دهد.


یک آواتار مشتری بسازید: همچنین باید بدانید خواننده شما کیست، چه چیزی را دوست دارد، چه چیزی را دوست ندارد و چرا آنجاست.


متن را تجزیه کنید: مردم دامنه توجه کوتاهی دارند و نوشتن دیوارهای غول پیکر دیگر کار نمی کند. شما باید آن را با هدرها و تصاویر فراوان تقسیم کنید.


آن را عملی کنید: هیچ چیز بدتر از این نیست که یک قسمت از محتوا را بخوانید و هر چیزی را که برای انجام کاری لازم دارید به دست نیاورید. محتوای شما باید کامل باشد، اما همچنین باید به این سوال پاسخ دهد که “حالا چه؟” آیا وقتی خواننده مقاله شما را تمام کند، همه چیزهایی را که نیاز دارد خواهد داشت؟

تحقیق و انتخاب کلمات کلیدی

ما فقط به طور خلاصه به تحقیق کلمات کلیدی پرداختیم، که تعیین می کند سایت خود را چه می نامید یا چگونه نام تجاری خود را آنلاین توصیف می کنید.

کلمات کلیدی حتی نحوه ایجاد پیوندها را تعیین می کنند، از جمله همه چیز از تاکتیک هایی که انتخاب می کنید تا نحوه برنامه ریزی برای اجرای آنها. یکی دیگر از اشتباهات رایج مردم این است که متوقف می شوند.

شاید آنها وب سایت خود را دوباره طراحی کنند یا با یک کمپین بازاریابی جدید بیرون بیایند. آنها این کار را برای یک یا دو هفته انجام می دهند، صفحات خود را به روز می کنند و سپس متوقف می شوند. آنها فکر می کنند که تحقیق در مورد کلمات کلیدی یک کار یکپارچه است. در واقعیت، دقیقا برعکس است. بهترین سئوکارها به طور مداوم در حال انجام تحقیقات کلمات کلیدی هستند.

تحقیقات کلمات کلیدی به دلایل مختلف انجام می شود، اما دو دلیل اصلی رتبه بندی در گوگل و ایجاد محتوای مرتبط است. کلمات کلیدی اغلب می توانند با گفتن دقیقاً آنچه مردم بر اساس آنچه که به دنبال آن هستند بدانند، دریچه الهام را باز کنند.

عناصر انتخاب کلمه کلیدی:


انتخاب کلمه کلیدی خیلی بیشتر از ابزار تحقیق کلمه کلیدی و انتخاب هر کلمه کلیدی در لیست است. شما باید هدف از کلمه کلیدی و همچنین رقابت آن را درک کنید. در اینجا مهمترین عناصر در پس انتخاب کلمه کلیدی وجود دارد:

سئو

انتخاب کلمات کلیدی مناسب:


فرض کنید شما خدمات مشاوره می فروشید. خدمات شما ممکن است در طول یک سال 10000 دلار برای مشتریان هزینه داشته باشد. این مقدار کمی کمتر از هزار دلار در ماه است، بنابراین دور از ذهن نیست اما هنوز هم نسبتاً گران است.

اکنون، اگر برای «نکات رایگان رشد کسب‌وکار» در رتبه اول هستید، حدس بزنید چه نوع مخاطبی را جذب خواهید کرد؟

شما افرادی را وارد خواهید کرد که به دنبال چیزهای رایگان هستند! این بدان معنی است که آنها احتمالاً کارت اعتباری خود را در لحظه ورود به سایت شما تحویل نخواهند داد. این یک کلمه کلیدی می تواند هر ماه هزاران نفر را برای سایت شما ارسال کند. با این حال، احتمالاً مخاطب اشتباه است، بنابراین رتبه بندی برای آن منطقی نیست. بهتر است کلمه کلیدی دیگری را انتخاب کنید، حتی اگر به معنای صرف نظر از 990 بازدید در ماه باشد.

در مورد آن فکر کنید: اگر فقط یک یا دو نفر که آن تبدیل را خوانده اند، شما از قبل جلوتر هستید. هرچند این تنها اشتباه رایجی نیست که من می بینم. در واقع، این مورد بعدی حتی رایج تر است.

تجزیه و تحلیل رقابت

سئو

وقتی آن را می گذارید، می گویید: «وای! ببینید، 35000 جستجو در ماه دریافت می کند. این عالی است!” چیزی که نمی دانید این است که صدها و صدها بک لینک و احتمالا سال ها طول می کشد تا حتی به رتبه بندی در صفحه اول به عنوان یک سایت جدید فکر کنید.

چرا؟

رقابت شدید است!!!

سایت ها در حال حاضر برای آن کلمه کلیدی در صفحه یک رتبه بندی می شوند. این سایت‌ها مدتی در آنجا بوده‌اند، شهرت بالایی دارند و گوگل می‌داند که اطلاعات باکیفیتی ارائه می‌کنند. به این ترتیب آنها این جایگاه را به دست آورده اند. شما هنوز اعتماد گوگل را به دست نیاورده‌اید، و پیشی گرفتن از رقبا نیاز به مقدار زیادی … دارد.

خدمات سئو سایت برای افزایش فروش و مشتری

سئو سایت (SEO) یا بهینه سازی سایت موثرترین روش جذب مشتری هدفمند است. شما با سئو سایت می‌توانید:

افزایش مشتری داشته باشید  و محصول و خدمات خود را به افراد بیشتری معرفی کنید.همین الان و دقیقاً همین لحظه! اگر سایت شما کلیدواژه‌ای در صفحه اول گوگل ندارد، بدانید که مشتریان دست به نقد شما درحال خرید از رقبایتان هستند…!

اهمیت سئو در جست و جوی آن است، یعنی شهر بدون تابلو، نقشه و راهنما. جستجو در اینترنت به نوعی نقش معبر و راهنما را ایفا می‌کند. اگر می خواهید به راحتی در اینترنت  یافته شویدو یه دیده همگان پدیدار شوید باید در صدر نتایج جستجوها قرار بگیرید. از سوی دیگر بهینه سازی نتایج جستجو در وب از قواعدی تبعیت می‌کند که به آن Search Engine Optimization گفته می‌شود. سرواژه این عبارت به نام سئو SEO معروف و شناخته می‌شود. جستجوی اینترنت در ایران و اکثر کشورهای جهان با گوگل انجام می‌شود، از همین‌رو اکثر تکنیک‌های بکار رفته در سئو بر اساس الگوریتم این ابرموتورِ جستجوی اینترنت است. در سئو یا بهینه سازی سایت تلاش بر این است تا با استفاده از مجموعه روش‌ها و تکنیک‌هایی، خدمات یا محصولات یک سایت در صدر نتایج جستجو شده قرار بگیرد.

سئو و بهینه سازی سایت

سئو علم دیده شدن در دنیاس وب است ، تبلیغات هم تقریبا همین هدف را دنبال می‌کند اما با سئو کاملا متفاوت است. در هرجای جهان، اولین و بهترین راه دیده شدن یک کسب و کار تبلیغات درست آن در فضای پیرامون و فضای مجازی است ، در اصل هدف و ماهیت اصلی تبلیغات اینگونه است و تاثیرات مثبتی برای آن کسب و کار خواهد داشت که البته بسیار هزینه برهم هست. معمولا برای افزایش رتبه در گوگل برای تبلیغات زیاد هزینه نمی‌کنند. اما آیا برای دیده شدن یک وب سایت، تبلیغات آنلاین و آفلاین هر دو بر روی سئوی سایت تاثیرگذار است؟ از مهم‌ترین تفاوت‌های تبلیغات با سئو این است که تبلیغات معمولا محدود به فضای مجازی یا رسانه و زمان است. شما برای دوره زمانی خاصی می‌توانید در یک رسانه پرمخاطب حضور داشته باشید حتی اگر خود گوگل را به عنوان رسانه در نظر بگیرید!

مراحل خدمات سئو سایت در آرسانت

تحقیق کلمات کلیدی، شاه‌کلید سند استراتژی سئوی وب‌سایت است. متخصصان آرسانت پس از تحقیق اصولی کلمات کلیدی و بررسی رقبای بازار، برای بهینه‌سازی رتبه سایت، پروپوزالی اختصاصی طراحی می‌کنند که شامل زمان‌بندی، تعداد محتوا، رپورتاژ آگهی و… است.

خدمات سئو تنها محدود به کلمات کلیدی نیست! بخش مهمی از آن به بهینه‌سازی ساختار و موارد فنی سایت مربوط می‌شود. تیم فنی آرسانت با رصد و پایش مشکلات، لینک‌سازی‌های داخلی و خارجی و… وبسایت شما را بهینه‌سازی می‌کنند.

در این مرحله تولید محتوا با استفاده از کلمات کلیدی موجود در سند استراتژی آغاز می‌شود. به‌واسطه تولید محتوای اصولی که توسط تیم حرفه‌ای نویسندگان آرسانت انجام می‌شود، رتبه صفحه‌های وب‌سایتتان افزایش می‌یابد و نزد گوگل اعتبار بیشتری کسب می‌کنید.

در انتهای هر ماه گزارشی دریافت خواهید کرد که شامل کارهای انجام شده از طرف ما، نتایج و پیشرفت‌های حاصل شده است.

سئو و تاثیر تبلیغات

زمانی که شما شروع به تبلیغ در گوگل می کنید با توجه به میزان رتبه سایت در صدر نتایج قرار می گیرید . در مورد سایر مدل‌های تبلیغات مثل تبلیغات کلیکی، رپرتاژها، تبلیغات بنری و تبلیغات ادورز و … در سایر رسانه‌ها نیز باید گفت که این مدل تبلیغات به دلیل ارجاع مستقیم یا غیر مستقیم کاربرو افزایش بازدیدها، بر روی سئو سایت تاثیرگذارند. همانطور که اشاره شد، هدف از تبلیغات دیده شدن است، ولی برای سئو و ثبیت جایگاه در صدر نتایج گوگل کافی نیست! سئو زمان بیشتری برای تاثیرگذاری نیاز داشته و بر خلاف تبلیغات تاثیر آنی ندارد، اما تبلیغات بلافاصله تاثیرگذار خواهد بود و به همان نسبت هم تاثیری در مقاطع زمانی کوتاه‌تری خواهد داشت.

مدیریت کسب و کار

استراتژی سئو

در عصر دیجیتال دورنمای که از تجارت الکترونیک به وجود آمده شرکت ها را به چالش های جدیدی به منظور استراتژی سئو که لازمه هر کسب و کار هست که یک راهکار بسیار عالی برای دیده شدن سایت شما و افزایش بازدید مخاطبین در دنیای مجازی می شود که در هر صورت با مخاطبین تعامل بسیار بیشتری داشته و آنها را به مشتری تبدیل می کند  . در این مسیر آشنایی با کلیه مراحل قدیمی و نوین استراتژی های سئو لازمه هر کسب و کاریست زیرا استراتژی سئو به قدری اهمیت دارد که حتی قبل از طراحی سایت باید مشخص شود تا مطالب و محتوای مفید و باکیفیتی را از همان ابتدا شامل شود و مورد پسند کاربران قرار گیرد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

سئو فرایند بین رشته ای

سئو یک نرم افزار، روش ثابت یا ابزار خاص شناخته شده نیست. مجموعه‌ای از روش‌ها و اصول است که طیف وسیعی از فعالیت‌ها از کدنویسی و مسائل فنی گرفته تا تبلیغات و مشتری مداری آنلاین را شامل می‌شود.
فرایند بهینه سازی در دو سایت مختلف حتی اگر در یک زمینه یا صنعت واحد فعالیت کنند شبیه به هم نیست. اگر وب سایتی پس از فرآیند بهینه سازی به صفحه اول گوگل رسید برای همیشه در این موقعیت ثابت نخواهد ماند، زیرا گوگل پیوسته در حال به روز رسانی الگلوریتم های موتور جستجوی خود است، که باعث می شود نتایج بدست آمده از سئو برای همیشه ثابت نمانند. طبیعتا وقتی سایتی به روش صحیح و اصولی به صفحه اول گوگل برسد با هزینه و روش ساده‌تری می‌تواند در صفحه اول بماند. سوالی که ممکن است اینجا به ذهن خطور کند این است که آیا روش غیر اصولی برای سئو هم هست؟ باید گفت بله. متاسفانه برخی از ارائه کنندگان این خدمات سعی می‌کنند با استفاده از روش‌های غلط، گوگل را فریب داده و کلیدواژه‌ای را با ترفندهایی که به «سئو‌سیاه» معروف است به صفحه اول گوگل

مدیریت کسب و کار

سئو و توسعه وب

با توجه به پیشرفت روز افزون تجارت الکترونیک در دنیای مجازی داشتن یک سایت حرفه ای و اصولی با کسب و کار شما د ردنیای مجازی بسیار اهمیت دارد . بسیاری از کسب وکارها بوده که برای کسب و کار خود سایت راه اندازی نموده اند ولی در راستای جذب مشتری موفق نبوده اند و این ممکن است در طراحی سایت ، تولید محتوای مفید و یا کمبود اطلاعات و یا عدم هماهنگی کافی کابر در سایت را داشته باشد که این روند تولید محنوا نقش بسزایی در سئو و یا بهینه سازی سایت آن ها داشته و اگر می خواهید وب سایت خود را به صورت حرفه ای و هم زمان با توسعه آن تقویت کنید بهتر است به جای اینکه منتظر بمانید تا توسعه وب کامل شود و بعد شروع به بهینه سازی و توسعه آن کنید از همان ابتدا، هم‌زمان با طراحی سایت خود فعالیت های سئو را نیز اعمال کنید. البته این فقط شامل طراحی سایت ابتدایی نیست می توانید سایت موجود را نیز با یک باز طراحی اصولی و حرفه ای و با استفاده از استراتژی های کارآمد برای تولید محتوا، به متخصصان مربوطه که بر جزئیات این کار تسلط دارند، بسپارید و شاهد پیشرفت و تجارت خود در دنیای مجازی باشید.

آموزش تولید محتوا و سئو

یکی از ابزار های که در جهت جذب مشتری و سئو می تواند به ما کمک کند و هر تحلیل گری که در دنیای سئو کار می کند باید بتواند در بازار رقابتی که وجود دارد تحلیل کند و با توجه به نوع و فرآیند کسب و کار آن ها استراتژی مود نظر را پیاده سازی کند و با انتخاب عناوین و کلمات کلیدی مرتبط با تکنیک های مختلف دست پیدا کند . تیم متخصص آرسانت  آموزش های لازم را به مشتریان خود در هر زمان از پروژه در زمینه چگونگی تولید محتوا با توجه به سئو سایتشان می دهد و تمامی راهکارهای موجود را با بررسی های دقیق و مستمر به ان ها ارائه می دهد.

مقالات
تماس با ما
نام
این قسمت برای اهداف اعتبارسنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند.
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://arsanet.org/?p=7983

سوالی دارید؟ از ما بپرسید، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

آرسانت