لینک فالو و لینک نوفالو

شرکت سئو در اصفهان

لینک فالو چیست؟

 

لینک سازی داخلی و خارجی برای یک وب سایت ارزش سئوی دارد .زمانی که یک سایت به شما لینک می دهد چه به صورت داخلی و خارجی خود آن سایت هم از نظر سئو بهبود پیدا می کند و هم سئو کل وب سایت تحت تاثیر قرار می گیرد .

استفاده از لینک های follow به گوگل پیام می دهد که می توانند سایت شما را بررسی کنند و از آن ها برای بهبود سایت شما استفاده کنند و موتورهای جست و جو این قابلیت را دارند که سایت و لینک های شما را دنبال کنند .

برای استفاده از لینک ها برای سایت استفاده از کلمات کلیدی است یعنی شما به کلماتی لینک بدهی که مربوط به کسب و کار شما می باشند .

اشتباهی که بعضی از افراد دارند این است که برای تبدیل لینک به فالو از تگ «rel=dofollow» استفاده می کنند اما تمام لینک ها به صورت پیش فرض فالو هستند و نیازی به تگ ندارند .

می توانید با استفاده از این تگ به گوگل تاکید کنید که این لینک را قبول دارید

<a rel=follow>

 

لینک نوفالو چیست؟

 

در مقابل لینک فالو لینک نوفالو است و به گوگل معرفی می کنید که لینک مربوطه را دنبال نکند در غیر این صورت لینک که به سایت مربوطه داده می شود لینک فالو است .به منظور ایجاد یک لینک nofollow شما باید در لینک مورد نظر از تگ «rel=nofollow» استفاده کنید. بدین ترتیب به راحتی این دستور را به خزنده های موتورهای جستجو می دهید که لینک مورد نظر را دنبال نکنند.

 

 

تاثیر لینک فالو و نوفالو و دوفالو روی سئو

حا با این که با تفاوت های لینک ها آشنا شدیم ممکن است سوالی برای شما پیش بیاید که تفاوت این لینک ها و اثر آن بر سئو چیست با توجه به تفاوت های آن ها نسبت به هم و اثر لینک مورد نظر توسط موتورهای جستجو است پس می توان گفت که هر یک از آنها ارزش سئو مخصوص به خود را دارند. در واقع همین تفاوت در ارزش گذاری سبب تفاوت لینک های dofollow و nofollow شده است. در نظر داشته باشید همواره باید چگالی این دو نوع لینک و نسبت تعداد آن ها به یدکیدگر را رعایت کنید.

با استفاده از لینک های فالو میتوان سایت مورد نظر را تائید کرد .در نتیجه این لینک تنها در خصوص هدایت بازدید کنندگان مورد استفاده قرار می گیرد

در این مقاله از آرسانت تلاش ما بر این بوده است تا با معرفی انواع لینک های سایت و آموزش هر یک از آنها به صورت دقیق به شما در زمینه لینک سازی های وب سایت کمک کنیم. در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهامی می توانید از طریق بخش دیدگاه های همین مقاله با ما همراه باشید. در کوتاه ترین زمان ممکن سوالات شما همراهان عزیز بررسی شده و پاسخ داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *